Vybranie znamienka - Prešov

29. apr 2023

Ahojte, vedeli by ste, prosím, odporučiť lekára (kliniku) v Prešove, kde vyberajú znamienka? ☺️ Najlepšie aby som nepotrebovala výmenný lístok, čiže aby lekár urobil aj vstupnú prehliadku a skontroloval znamienka. Ďakujem 🥹

blancheporte
29. apr 2023

Micro pri Bašte.Mudr.Vernarska.Ale netuším,či potrebuje výmenný lístok

duunlo
29. apr 2023

Mudr. Peter Valdman, predpokladam ze aj bez vymenneho listka, nakolko ja som vymenny listok mal ale mohol som si pri jednej prilezitosti dat odstranit aj ine.

oli18
30. apr 2023

Bez vymenneho listka budes platit. Takze radi ti to urobia po dohode v hociktorej sukromnej chirurgickej ambulancii, alebo jednodnovej chirurgii.

duunlo
30. apr 2023

@oli18 platit bude tak ci tak… aspon ja som platil cca 5€ za znamienko. Kozna mi dala vymenny listok, kedze som hovoril ze mi zavadzia pri prezliekani. Je to brane ako esteticky zakrok.

oli18
30. apr 2023

@duunlo da sa aj bez platenia, len to dlhsie trva. 1.na obvod, 2.na kozne 3.na plasticku chirurgiu do Monobloku.

autor
30. apr 2023

@oli18 nemám problém si to zaplatiť, preto hľadám niečo, čo vykonajú na jednom mieste a nemusím behať po doktoroch

kiksina_21
3. máj 2023

@duunlo no tak mne vyberali 2znamenka, výmenný lístok mi napísala kožná doktorka, bola som na chirurgii v procare a o 2tyzdne má doktor objednal na zákrok, neplatila som nič, mám ešte jedno na tvári tak z tým som bola v monobloku ale tam sa dlho čaká, dali mi termín o cca 3mesiace ale otehotnela som tak som na zákrok nešla