Vianočné trhy v Prešove

natalka1919
26. nov 2022

Ahojte, rada by som sa vybrala dnes so synom do Prešova na trhy. Len by som potrebovala poradiť. Kde sa dá v blízkosti námestia, trhoch bezproblemov zaparkovať? Som taká sviatočná vodička:D Raz davno som sa tam vybrala a dostála som sa do pešej zóny, policajti mi museli ukázať cestu.
Na ktorej ulici, alebo na akom mieste by som bez problémov zaparkovala auto? Ďakujem

regsy
26. nov 2022

@natalka1919 Dnes zaparkovať bez problémov nikde. Možno akurát na vlastnom dvore. Je síce sobota, kedy sa na väčšine parkovísk nevyberá parkovné, no skúsil by som na Jarkovej alebo ešte lepšie na Baštovej. Odtiaľ máš po Floriánovej ulici prejsť napešo blízko. Alebo zaparkovať na Slovenskej je možno ešte lepšie a po Svätoplukovej peši do centra.

oli18
26. nov 2022

@natalka1919 aj sviatocny vodic by mal poznat znacku Zakaz vjazdu. Pesiu zonu oznacuje tabula velkosti cca 1,5 x 1 m. Ak uz toto niekto nevidi, nech vrati vodicak. 🙉

eeffka
26. nov 2022

@natalka1919 ja v presove parkujem v podzemnom parkobisku v takom velkom hoteli, na namestie je to kusok.

alenamihal
26. nov 2022

v NOvume

oli18
26. nov 2022

@alenamihal ale to by nesmela mat problemy s parkovanim😉. Ja doporucujem velky priestor, kde nik neparkuje, pri sportovej hale. Tam problem mat nebude.

lenkamatkova
26. nov 2022

Zaparkuj v Novume.....nie som si istá či je to úplne bezplatné, ale aspoň blízko centra

anazuz20
26. nov 2022

@natalka1919 ahoj ja som parkovala v Novume zadarmo 🙂 a šla som na trhy