Veštice - Prešov

feramo
14. mar 2023

Máte skúsenosti z vesticami odrabanim?

predajca_gold
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bellugia
14. mar 2023

Veštenie je klamstvo a vyhadzovať za to peniaze, to je do neba volajúca ... chyba!

svetlonos
15. mar 2023

@bellugia
Ale autorka sa nepytala ci je vestenie pravda ci klamstvo. Ty neveris a je to absolutne v poriadku. Pacilo by sa ti, keby ta tu teraz niekto zacal presviedcat, ze to pravda je? 🙂 Asi nie vsak?

zeldia
15. mar 2023

@predajca_gold s gramatikou a písaním i/y by ti nevedela pomoc?

teodozia
19. mar 2023

@feramo V Prešove je veštec p.Slánsky, všetko čo mi povedal sa splnilo:
napr., povedal mi, že budem chorá, ale dopadne to dobre a bolo tak, bola mi diagnostikovaná rakovina a vyliečila som sa,
že budem na Inv. dôchodku a budem pracovať a mne domov zavolali po 15 rokoch, či nechcem isť do práce...uplne také neuveriteľné veci!!!
lenže je to starý pán a už nechce brať ľudí, hovorí, že už s tým skončil. On nebral ani peniaze, len také drobné, nemal taxu...
Ale to nielen mne sa splnilo, ale my sme boli u neho niekolký a všetkým sa splnilo, čo povedal....

lala123
19. okt 2023

@teodozia
@teodozia nemáte prosím Vás kontakt na pána Slanskeho ? Kedysi dávno sme uňho boli ale už nemám kontakt. Dakujem

bellugia
19. okt 2023

@svetlonos Prepáč, neskoro čítam, ale nedá mi to reagovať... 🙂 Nepýtala sa, či je to klamstvo alebo pravda, ale je to klamstvo, pretože je to 1. povera 2. podvod ... a dávať na to peniaze... Ja som kresťanka, toto je pre mňa určite NO GO 🙂

teodozia
22. okt 2023
lala123
24. okt 2023

@teodozia dakujem

evasvecova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristian2303
9. júl 2024

Ahojte, z vlastnej veľmi pozitívnej skúsenosti odporúčam pána Gabriela z Košíc. Robí karty a je aj jasnovidec.. mne robil aj odrabanie a toto mi naozaj pomohlo. On sám hovoril, že stále potrebuje svetský výsledok a ten sa aj dostavil. Dávam aj jeho číslo 0910333588 a berie len to kto sa ako rozhodne.