SonoClinic Prešov, MUDr. Tatiana Ishchenko

tinak25
17. jan 2023

Dobrý deň, boli ste niekto na 1.trimestrialnom utz pri tejto lekárke?

elinosar
17. jan 2023

Ano

tinak25
autor
17. jan 2023

@elinosar boli ste s ňou spokojná? Som k nej objednaná.

elinosar
17. jan 2023

@tinak25 urcite odporucam 🙂

tinak25
autor
18. jan 2023

@elinosar rozumeli ste jej všetko? Aj s vyšetrením ste boli spokojná?

elinosar
18. jan 2023

@tinak25 rozprava po slovensky len s prizvukom. Bola som spokojna. Rozumela som vsetkemu. Je velmi mila

bibka26
19. jan 2023

Áno, veľmi príjemná doktorka ale sestričky hruza....

klaudinecka97
10. jún 2023

Za mňa úplne neprofesionalna lekárka , 2x počas môjho ultrazvuku si dovolila zdvihnúť telefón a uskutočniť minútový hovor len tak s niekým s ultrazvukom na mojom bruchu až mi bolo trápne . 🙂 viac mi povedal môj gynekológ mne až tak odborná neprišla , aspoň máme fotku viac by som k nej nešla .

babanenka
16. jún 2023

No podla mna to je najmilsia lekárka u akej som kedy bola 🙂 Všetko mi tak krásne poukazovala a bola naozaj zlatá.

tinak25
autor
17. jún 2023

@babanenka aj my sme boli veľmi spokojní. Všetko ukázala. Robila mi sono na dvakrát, aby sme mali aj pekné fotky aj video.

kvetinkafialka
20. jún 2023

Musela som to dať aj tu, pretože recenzia na google sa vôbec nezobrazila. Som nadmieru spokojná s pani doktorkou, pretože ma varovali, že sa skrz moje krásne objemy fotky mojej malinkej nemusia vôbec podariť :(
Ale pani doktorka Ishchenko bola taká zlatá a je naozaj neuveriteľne šikovná. Mám krásne fotky, celý večer som bola dojatá 🙂

emabm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pupava96
18. júl 2023

Hej, rozprava po slovensky s prizvukom, ale nemali sme žiadnu jazykovú bariéru, odpovedala na všetky otázky, všetko poukazovala. Nam s manželom prišla celkom odborná.

jazminn
17. okt 2023

dcéra má isť v 2.trimestri, koľko sa tam platí za morfologický ultrazvuk?

bibka26
7. nov 2023

@jazminn ja som platila 70€ ale to bol január 2022 neviem ako s cenami teraz predsa už je to dávnejšie

jazminn
7. nov 2023

platí sa už 80e