Sofyc Clinic Prešov - operácia myómu

stellaaa
5. máj 2024

Dobrý deň. Prosím vás bola niektorá z vás operovana v Prešove v Sofyc clinic. Mam myom ktorý by bolo dobre vybrať a chcela by som vedieť vaše skúsenosti v tento klinike .

aliu
7. máj 2024

@stellaaa ahoj. Ja som bola v roku 2019. Bolo to vpohode. Rychle. Čisté. Ako na bežiacom pase. Mňa dali dole zo stola a ďalšiu už brali. Chvíľu som ležala v spoločnej miestnosti a potom kým prišiel manžel ma dali do pridelenej izby. Nemala som žiadne komplikacie.
Určite je super na druhy den brať PN. Ja som bola z toho dost unavená. Potom som už fungovala normÁlne. Ale dvíhanie veci dlhšie robilo bolesti.

simonka15513
9. máj 2024

@stellaaa ano asi pred mesiacom 🙂 uplna pohodka nemusis sa nicoho bat .. doma ma cakal 3rocny a 9mesacny syn taze som hned v pohode fungovala .

stellaaa
autor
10. máj 2024

@simonka15513 vďaka za recenziu. Prosím ta ako dlho si ta tam nechali? Aj si niečo po operacii platila? Myslím operáciu alebo izbu alebo niečo iné.

simonka15513
10. máj 2024

@stellaaa isla som na 9tu troska na izbe som dlhsie cakala na lekara ale o cca 13 prisiel muz premna 🙂 a platila som tusim 80€ za zakrok