Sofyc clinic Prešov

mimmim
21. apr 2022

mate niekto skusenosti s touto klinikou?

liliputka2131
24. apr 2022

@mimmim no podla toho aky zakrok ja som dva x chirurgia

mimmim
autor
24. apr 2022

@liliputka2131 odstranenie myomu takze asi chirurgia tiez?

liliputka2131
24. apr 2022

@mimmim to bude asi gynekologia ale ved klinika ta ista pytaj sa co potrebujes vediet?

dominikaaa29
24. apr 2022

@mimmim ja som tam bola po pôrode prešívať stehy a je to klinika môjho gynekológa a operačné zákroky vykonáva aj pán primár .. pán doktor Smolko a pán doktor Dzurilla sú určite najlepší lekári, niet sa čoho obávať 😊

mimmim
autor
25. apr 2022

@dominikaaa29 Dakujem velmi pekne za odpoved

mimmim
autor
25. apr 2022

@liliputka2131 moja doktorka mi povedala a aj co som googlila na nete mi vyslo ze sa myom odstranuje len v nemocnici. Takze ma zaujimalo ci tam niekto bol uz na chirurgii. Pripadne nejaky cennik a ci je to jednodnovy zakrok
Zavolam tam urcite ale som chcela vediet nejake info vopred

dominikaaa29
25. apr 2022

@mimmim skúste si zavolať a povedia vám všetko čo potrebujete vedieť .. ja som platila nejakých 30 eur a šla som domov možno hodinku po prebratí z narkózy .. myom je ale iná vec .. zavolajte si a sestričky na recepcii vám určite pomôžu 😊😊😊

liliputka2131
25. apr 2022

@mimmim suhlasim s komentom vyssie skus zavolat na recepciu ci take nieco robia lebo ja som tam bola s herniami alebo na nete vykony ktore poskytuju ja som platila 35e za narkozu inak nic

donaa111
11. máj 2023

Ahojte chcela by som sa opýtať mam ísť na vybratie mireny do Sofyc Clinic neviete mi povedať aká je dlha cakacia doba? A neviete koľko stoji vybratie? Ďakujem

natalih
28. aug 2023

Ahojte 🙂 chcem sa opýtať máte nejaké skúsenosti s Sofyc Clinic a Mudr. Tomáš Beneš ohľadne plastickej operácii pŕs ? Uvažujem nad pánom doktorom a prsiami 550ml gule značky Motiva Full Round. Budem rada za každú odpoveď na moju otázku… pripadne foto 🙂 ďakujem