Reprodukčná imunoloógia MUDr. Lešťan

mimicka2013
12. dec 2021

Chcela by som sa spytat, ci bol niekto na vysetreni v PO u Dr Lestana? Nakolko sa len na pridelenie terminu caka vyse 4 mesiacov som z toho zmatana. Dovolat sa tam neda aby sa clovek popytal na priebeh vysetreni. A nechcem cakat pol roka zbytocne a potom byt z priebehu sklamana. Tuto ambulanciu mi odporucila moja gynek. tak dufam ze bude dobry ale nie je mi jasne ako prebieha uvodne vysetrenie, kolko stoji, kolko budu stat nasledne kontroly ci vysetrenia..?.preto by som bola vdacna za akekolvek info a skusenosti s touto ambulanciu. Dakujem

zuzik307
12. dec 2021

@mimicka2013 na stranke ambulancie mas toho celkom dost uvedeneho:
https://alergoimun.sk/pomahame-pri-neplodnosti-...

e1i
12. dec 2021

@mimicka2013 skus Adla, tiež v Prešove, termin rýchlejšie platila som 60 e vysetrovali nas oboch, odbery krvi, vysledky o 3 týždne

mimicka2013
autor
12. dec 2021

@e1i dakujem, ale v Adle mi tiez stale ukazuje ze nie su volne terminy. Mozem sa spytat ci vam na nieco tam prisli? Po tych vysledkoch o 3 tyzdne vam nasadili aj nejaku liecbu?

e1i
12. dec 2021

@mimicka2013 online sa neda, nefunguje to, treba volat alebo napisat mail sestričke, ja som mala termin o 2 týždne. Mala som preventívne intralipidy a tehotenstvo dopadlo dobre

adkalu
20. dec 2021

@mimicka2013 neviem o aké vyšetrenie ide, ja som riešila reprodukčné imunológia, chcela som k lestanovi, čítala som s nim rozhovor o veciach, ktoré sa má týkali v Zdraví, ale termín bol neskoro, šla som do Adly k Dr. Estokovej a bola som nadmieru spokojná, koľko sami ta lekárka venovala, vysvetľovala, vysetrovala, podporovala, dokonca v tehotenstve som jej párkrát volala a konzultovali sme telefonicky. Bolo o mňa po odbornej a aj psychologické postarané. Bola som prekvapená, lebo človek keď dnes nemá známosť, tak ho niekedy rýchlo odbiju

angel_k
21. dec 2021

@mimicka2013 Ak sa chcete spojiť so sestričkami u Dr. Lestana musíte volať až po 11.skor Vám telefón nezdvihnú, viete sa s nimi skontaktovať aj cez prihlásenie sa do systému alergoimun.sk, ( napísať správu sestričkam), pokiaľ budete volať sestričkam vedie vám dat aj skorší termín, stále sa niečo uvoľní. Ja som takto volala a stále do mesiaca bol termín

adma11
5. jan 2022

Ako pisu zeny, zaregistruj sa na alergoimun.sk a napis sestrickam. Ak sa im uvolni termin zavolaju, mne asi 3krat volali a vzdy nam to nevyhovovalo, tak sme si nakoniec zaplatili 20eur za prenostne vysetrenie, kde vysledky s nami konzultovali dvaja lekari ( Lestan a Belvoncikova). Za cytokiny vysetrenie som platila vtedy 50eur.

mimicka2013
autor
8. jan 2022

@adma11 dakujem ale tam som sa uz zaregistrovala v oktobri. Sestricky sice odpisu ale len ze treba cakat. A najblizsie budu objednavat na april a aj to nie je iste ci sa uz dostanem. Jedna sa o to nadstandardne vysetrenie 2 dr za priplatok. A aj tak clovek caka pol roka

januska41
6. feb 2022

@mimicka2013 môžem sa spýtať, kde ste sa napokon objednali, ja to tiež riešim...