Psychiater v Prešove

karin183
21. aug 2024

Dobrý deň, hľadám dobrého psychiatra/psychiatričku pre dospelých v Prešove. Trpím úzkosťami a panickou poruchou uz roky momentálne som bez liekov lebo kojím ale začína to byť horšie a horšie.. kojenia sa vzdať nechcem preto hľadám niekoho kto mi aj vysvetlí aj všetko popri tom nielej domňa nahádže lieky ktoré sa budem báť brať.. ďakujem za rady ..

dzescebuly
21. aug 2024

@karin183 ja chodím k dr, hvizdošovej,tiež užívam AD a kojim,hlavne choď čim skôr keď už máš také stavy

karin183
autor
28. aug 2024

@dzescebuly ďakujem pekne, ešte otázka ja som k nej objednaná, ale mne po telefóne povedala že lieky brať nemôžem že mi nedá liečbu ak neprestanem kojiť, vám ona normálne predpísala lieky ?

karin183
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karin183
autor
28. aug 2024

@dzescebuly mohla by som vám napísať do správy ?

danielle21
28. aug 2024

Ja by som si premyslela to kojenie, mne strasne zhorsovalo psychicky stav, po odstaveni sa mi hormony dali do poriadku a bolo mi lepsie, ja by som take stavy neriskovala kvoli kojeniu, porozmyslaj, nekojit nie je nič strašné, hlavne, aby si sa dala do poriadku , to je pre dieta určite prospešnejsie

karin183
autor
28. aug 2024

@danielle21 to je pravda, ale ja som tie problémy mala aj pred tým akurát počas tehotenstva som bola ok ak niejaka uzkosť, ale bolo to znesiteľné no teraz sa vracaju panicke ataky aké som už roky nemala.. zvažujem všetky možnosti, ale ak by bola možnosť kojiť a bolo by možné sa aj liečiť tak by som bola šťastná

dzescebuly
28. aug 2024

@karin183 áno,ale zrejme mi predpisuje lieky pri ktorých sa môže kojit,ak si nie si istá skús kontaktovať nejakú laktačnu poradkyňu,tiež nech sa vyjadrí k liekom. Niekedy lekári tvrdia že sa pri niektorých liekoch kojit nesmie,laktacne ti povedia že úplne v pohode