Psychiater - Prešov, Košice

dotssy
14. jún 2023

Ahojte, nemáte niekto odporúčanie na dobrého psychiatra Prešov, Košice?
Tak aby bol ochotný pomôcť a poradiť a nie iba skúšal na pacientovi rôzne druhy liekov.
Ďakujem.

oli18
14. jún 2023

Si si ista, ze potrebujes psychiatra? Lebo od neho sa bez liekov neodchadza. Ci by si najprv nemala skusit psychologa.

euka210
14. jún 2023

@dotssy Po dr.Hvizdošova na Svaboch

dotssy
autor
15. jún 2023

@oli18 skôr ide o to aby sa o pacienta lekár aj zaujímal. Prebral s ním jeho ťažkosti, navrhol nejaký spôsob liečby. Stretávam sa s lekármi, ktorí nemajú šajnu o diagnóze, hoci papier majú pred sebou na stole a predpisujú lieky, ktoré ich prvé napadnú bez ohľadu, či môžu zabrať alebo ešte viac uškodiť.

oli18
15. jún 2023

@dotssy Ja si nemyslím, že bežný pacient vie posúdiť, či má lekár šajnu o diagnóze, ani že či predpisuje liek, ktorý ho prvý napadne. Je pravda, že liek nemusí pacientovi zabrať, čo dopredu lekár nemôže vedieť. Hocijaký, nielen predpísaný psychiatrom. Ak nepomáha, treba komunikovať s lekárom a zmeniť liek. Čo ja viem, na to slúži práve hospitalizácia na oddelení. Moja kamoška mala zdravotné problémy 8 rokov a nechcela si pripustiť, že sú na psychickom podklade. 14 dňová hospitalizácia jej stačila na nastavenie liečby a už tretí rok je v poriadku.