Predajňa detských topánok v Prešove

nicci254
5. júl 2023

Dobry den kde v Presove je predajna s dobrym vyberom detskych topanociek (protetika, dd step, rak a ine) chceme ist vyskusat a kupit prve topanocky. Dakujem

majkagu
5. júl 2023

@nicci254 viem o predajni Havo na Sekcove v Opale, len neviem, aky je vyber, my sme tam este neboli, objednavam z netu a skusame doma 🙂

danusa64
5. júl 2023

Topanky havo na sekcove, my sme tam kupovali prve, mily pan, pomeral malej nozku, poradil, dal mi na vyber viacero druhov podla typu nozky na vyskusanie. Este je v luboticiach predajna Bosacik, ale tam som nebola

veronikag18
7. júl 2023

Ak chcete ísť barefoot cestou tak v Ľuboticiach Bosačik, bola som tam prvý krát od kedy sa presťahovali a za mňa je to katastrofa. Majú tam malé priestory, kde sa všetci ľudia nasačkuju akoby nemohli počkať na chodbe a vy nemáte priestor svojmu dieťaťu ani topánky vyskúšať. Cudzie deti Vám dobre, že nie na chrbát vylezú.. Predavačka nám ani veľmi nevedela poradiť aké topánky sú vhodné pre môjho syna... Už to nie je ten bosacik čo bol niekedy v meste.. Potom je ešte protetika v Eperii a Havo v Opale. Väčšinou objednávam a keď nesadne tak vrátim..