Pôrodnica v Prešove

stimabalson
9. aug 2024

Dobrý deň chcem sa opýtať ako je to s nadštandardnou izbou v pôrodnici v monobloku v presove .. ze ci stačí pri pôrode povedať ze chcem nadštandardnú izbu alebo si ju vopred rezervovať? 🙂 ďakujem

sims122
9. aug 2024

@stimabalson pred 4 rokmi to bolo tak, že som sa pri ctg mala zapísať do zoznamu a potom pri pôrode som povedala, že mám rezervovanú izbu ale samozrejme musela byt voľná aby som ju dostala. Ten zoznam asi bol kvôli tomu, kebyže naraz prišli viacere ženy co chcú tu izbu tak podľa mňa tá čo bola na zozname asi ju uprednostnia. Aspoň tak si myslím. Neviem ci sa odvtedy niečo zmenilo, skus sa spýtať pri ctg.

stimabalson
autor
9. aug 2024

@sims122 jasne opýtam sa ďakujem 😇

theanak
9. aug 2024

Ahoj, minulý rok som rodila a povedala som až po pôrode. Izba bola obsadená, ale hneď na druhý deň sa uvoľnila a presťahovali ma tam. Vopred sa rezervovať nedá ak sa nemýlim. Povedzte hneď pri pôrode, aby vás tam rovno odviezli ak bude voľná 🙂

dota6
14. aug 2024

Ja som sa po pôrode opýtala či je voľná a bola 😇 50/noc v roku 2022.

lenkarod
20. aug 2024

@stimabalson ja som rodila 30.5. a ked ma prevazali zo saly na izbu, tak sa ma sestricka opytala ci si prajem nadstandardnu izbu za 50€/noc, suhlasila som a dali ma tam🙂