Poliklinika pri radnici - usg prsníkov

14. dec 2023

Ahojte tie, čo ste boli na sono prsníkov na poliklinike pri radnici, u koho ste boli? Povedali mi do tel., že teraz tam je pán doktor. Nemáte skúsenosť? Ďakujem

modrymotyl8
14. dec 2023

Už tam nie je MUDr. Hákova?

charmante
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
14. dec 2023

@modrymotyl8
@charmamte
no neviem asi nie, keďže som sa objednala na ďalší týždeň hneď a povedali mi, že ale tam je pán doktor 🤷‍♀️

ariesi
14. dec 2023

Pokiaľ viem, tak sono robia na poliklinike sever, pŕ radnici robia mamografiu. Bola som asi pred mesiacom, Dr. Haková tam bola a bolo to mamo. Ale mohlo sa to zmeniť

autor
14. dec 2023

@ariesi som tehotná, na mamografiu teda isť nemôžem, povedala som to a dali mi termín na polikliniku pri radnici k nejakému dr. 🤷‍♀️ uvidíme teda

tanyag
14. dec 2023

A nie je jedno, či je to doktor alebo doktorka? Svoju prácu si urobia rovanko, či nie? 😀 to len tak pomimo

autor
14. dec 2023

@tanyag je to úplne jedno, o odbornosti by som si ani nedovolila pochybovať, skôr som chcela počuť, či niekto nemá reálnu skúsenosť...navyše som hanblivka a dosť stresujem, keď mám isť ku chlapovi :D

tanyag
14. dec 2023

@autor

Chápem 😉 ale z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že muži sú lepší ako ženy a hanbiť sa určite nemáš za čo 😉

modrymotyl8
14. dec 2023

das mi vedieť či tam bola Hakova či iný mudr ? Dakujem

autor
14. dec 2023

@modrymotyl8 jasné napíšem v pondelok :!

modrymotyl8
19. dec 2023

Ahoj no kto nakoniec robil to usg?

autor
19. dec 2023

@modrymotyl8 ahooj, nakoniec teda fakt nebola pani doktorka, bol to pán dr. Hako.

modrymotyl8
19. dec 2023

A to je tej doktorky manžel či ? Ona už nebude robiť usg nevieš ?

autor
19. dec 2023

@modrymotyl8 netušim vôbec, je to vraj prednosta kliniky..veľmi milý mladý pán, precízne sono, za mňa top 🙂

modrymotyl8
20. dec 2023

Ďakujem velmi pekne 🙂