Pľúcna ambulancia pre detičky

timejka020
3. jan 2024

Ahojte vie mi niekto prosím vás poradiť kde by som sa mohla objednať s malým 7 ročným synom na pľúcne vyšetrenie??? Ďakujem za každú radu

luckaiza
9. jan 2024

my sme syna objednavali do Srobarovho ustavu, tam nam poradila nasa pediatricka,akurat buduci tyzden ideme

patycka
11. jan 2024

@timejka020 my akurát ideme zajtra ale do humenneho . Neviete náhodou co také pľúcne vyšetrenie obnáša ? Maličká má 5mesiacov .

timejka020
autor
11. jan 2024

@timejka020 tak po týždni som sa dovolala na pľúcne do michaloviec boli sme čakali asi 2 hodky a nič ani syna neobzrela len sú pozrela rtg pľúc nasadila antibiotika a dala kontrolu o mesiac
Moj syn mal v roku 2021 zápal pľúc teraz v auguste zápal predusiek a teraz pred Vianocami opäť zápal pľúc crp vysoké každý mesiac viac je doma ako v skole

lb1984
5. apr 2024

@luckaiza akurát zháňam pre dcérku plucnu ambulanciu. Oni v Srobarovom ústave vyšetrujú aj detičky mimo hospitalizovaných a na liečebnom pobyte? Ako ste boli spokojní s vyšetrením?

luckaiza
5. apr 2024

@lb1984 ano aj mimo vysetruju,staci sa objednat.mila sestricka aj lekari skveli.dali nam odporucania a idem so synom aj na diagnostiku k nim.mozem len odporucat

lb1984
6. apr 2024

@luckaiza ďakujem už sme tam objednaní...