Pediater alebo pediatrička v Prešove

lenka_rus
17. jan 2022

Ahojte mamičky 🙂

hľadám aktuálne dobrú/dobrého pediatričku/pediatra v Prešove, najlepšie ak bude na Sekčove, alebo prípadne aj inde, ak je dobrá. Určite máte s nimi väčšie skúsenosti ako budúca mamička bez skúsenosti 🙂 Určite pridajte aj plusy, aké majú, poprípade, čo nie je v poriadku (napr. aj vek je pre mňa dôležitý). Ďakujem za vaše skúsenosti 🙂

lala123
17. jan 2022

@lenka_rus Mudr.Moravcikova Martina, skús si pozrieť aj skupinu na FB Prešovské mamičky. Je tam na ňu strasne veľa odporúčaní ....veľmi mila, pedantna a empatická lekarka. Zaujíma sa o malého pacienta, vypočuje rodiča atb nepredpisuje ako na pase pri každom sopli. Aj čo sa týka očkovania sa s ňou da komunikovať....vek cca 48

gertys
17. jan 2022

@lenka_rus za mňa tiež MUDr. Moravčikova. Skvela doktorka, ak mam problem odpisuje na spravy aj cez vikend, je stale k dispozicii, nedava na každu blbosť antibiotika, vždy vie poradiť s každym problemom. Zaujima sa, pýta sa, nemenila by som 🙂

alenamihal
17. jan 2022

Ja mam novu pediatricku dr Semkova na Levockej pri Poliklinike,otvorila si novu ambulanciu...zatial som max spokojna...decka dostali Covid nedavno a hned aj maleho chcela vidiet a skontrolovat ho,dala listok na PCR rovno sme isli testy,,stale sa dovolam,objedna na hodinu..ja som max zatial spokojna...niekedy mi pride ,ze je az moc starostliva 🙂) asi som bola zvyknuta na skor odmeranych lekarov ....typujem vek okolo 45-50 ....

lenkahyp
19. jan 2022

@lala123 Ďakujem za skúsenosť, videla som viac odporúčaní na ňu, tak zajtra jej hneď volám, či berie nových pacientov 🙂

lenkahyp
19. jan 2022

@gertys Super, len sa potvrdila moja voľba 🙂

misaelka84
17. júl 2023

ahojte, chcela by som obnovit temu, lebo teda planujem menit pediatra, ale fakt neviem kam... vacsinou beru len babatka a ja uz mam velke deti a taktiez by som bola rada, aby to bolo Sídlisko 3 alebo aspoň miesto na parkovanie. dakujem za radu.