Najlepšia pizzéria a reštaurácia s donáškou v Prešove

eviann
27. apr 2022

Ahojte mamicky,

Chcela by som svojej mamke na narodeniny objednat pizzu ci chutne jedlo priamo domov. Mozete prosim odporucit dobru pizzeriu a restauraciu, ktora umoznuje donasku a platbu kreditnou kartou?

Dakujem.

miskamicha
27. apr 2022

@eviann pizzu objednavam z diktatora a co sa tyka ineho chutneho jedla netušim.. ale mam v oblube mgr.burger, ale to asi nebude pre mamku to pravé 🙂

eviann
autor
28. apr 2022

@miskamicha Dakujem, len ja chcem nieco, odkial sa da objednat online. Zijem v USA. Taky Redbox, Borselino, LA Cucaracha nie su dobre? Ide mi o pizza Hawaii.

miskamicha
28. apr 2022

@eviann neviem..la cucaracha u mna skoncila ked mi raz doniesli spalenu pizzu. Borsalino tiez ok 🙂 ... redvox nepoznam. Mne osobne naj chuti pizza z diktatora

eviann
autor
28. apr 2022

@miskamicha Musela som objednat z Tip top pizza, nebudem z USA volat do restiky... snad to bude dobre.

miskamicha
28. apr 2022

@eviann da sa to zriesit cez bistro.sk 🙂 nikam netreba volat

eviann
autor
28. apr 2022

@miskamicha vraj to jedlo z Tip Top bolo hnusne 🙁

eviann
autor
28. apr 2022

@miskamicha nezijem na Slovensku 19 rokov a naposledy som bola doma asi pred 8mimi rokmi, tak sa uz v nicom nevyznam.

miskamicha
29. apr 2022

@eviann to nic. Stava sa. Vy za to nemozte, ze nechutilo. Ale da sa vsetko uz zariadit bez telefonovania od bistro.sk po wolt az foodpanda 🙂 bez volania do restauracii

soucpa
1. máj 2022

@eviann ja odporucam kliklak na pizzu ak este niekedy 🙂

reneepo
13. máj 2022

Najlepsia pizza je v pizzerii ORIGINALE. Aj na donasku.

nikaeli
13. máj 2022

nám chutí pizza Leone zo Sekčova, taliansky majiteľ.. dcére sme objednali k narodeninám a urobili jej ju v tvare srdca 🤍

katka13katka
24. máj 2022

Originale je výborná, aj Leone👍 Alebo na Šturovej D'angelo je fajn, len neviem ci ma donášku...alebo klasika ako La cucaracha