MUDr. Sivák - Prešov

kikuska872
8. mar 2021

Ahoj, máte niekto skúsenosť s pánom Sivákom ( stomatochirurg) v Prešove? Čaká ma extrakcia "zuba múdrosti".

lapalma
8. mar 2021

Skvelý, neuveriteľne zručný a šikovný lekár 🙂

zuzap33
8. mar 2021

Nikoho lepšieho nemôžeš mať..

lapalma
8. mar 2021

@zuzap33 100% súhlasím, on robí aj operácie, do ktorých sa iní lekári nepúšťajú 🙂 , v PO je topka

jajka71
8. mar 2021

Super, minulý rok osmička i rezanie kosti pod ňou.... A super....

kikuska872
autor
9. mar 2021

Tak to mi až odľahlo... ďakujem veľmi pekne 😊

gabika108
9. mar 2021

Úplná spokojnosť mne naraz ťahal 2 zuby mudrosti

zuzzka243
9. mar 2021

Anoo on je top

simonas22
19. okt 2021

@gabika108 Aka bola priblizna cena extrakcie zuba mudrosti?

gabika108
19. okt 2021

@simonas22 mne robili dve naraz s rengenom 235 € ale ja som to malo trochu komplikovanejšie zuby som mala pod dasnom tak musel rezat a zasivat

kikuska872
autor
19. okt 2021

@simonas22 ja som pri ňom platila v marci 90€ za jednu extrakciu ( rezal, sekal kosť , 4 stehy )
RTG snímok som mala svoj ten ma stal 5 eur.

nikasik
5. okt 2022

Pana doktora Sivaka vrelo odporucam. Odbornik, sebaisty, profesionalny, kludny a velmi mily. Odpovie kludne bez toho aby bol drzy alebo vas odbil. Robil mi chirurgicku extrakciu oboch dolnych osmiciek naraz. Doktor reagoval ak sa objavila bolest pocas zakroku. Pridal anestetikum, bez reci pockal kym to zaposobi az tak pokracoval. Pracoval velmi rychlo aj ked zakrok nieje nicim prijemny, tak on je tak sikovny, ze som ani nevedela kedy a za 20 minut boli obe vonku a teda neboli to jednoduche extrakcie. Predpisane antibiotika, lieky od bolesti doporucene. Potom to bolelo teda riadne, ale asi take 3 dni velmi, potom dalsich 7 mierne bolesti a od 10 dna to zacinalo byt uz uspokojive aj v praci sa uz dalo. Stehy vyberal az po 14 dnoch, trochu to stipalo ale zase bol velmi rychly, takze dalo sa vydrzat. Urobeny aj kontrolny RTG pre bolesti sanky. Doktor bol spokojny s ranami tak snad sa to neskomplikuje este. Vrelo odporucam. Cena za obe extrakcie bola v porovnani s konkurenciou rovnaka 180€... Snad stomatochirurga uz nebudem potrebovat, ale ak nahodou tak len jeho 🙏💯💯👍👍👌"