MUDr. Natália Berdisová

werony_n
8. dec 2023

Ahojte, prosím vás, boli ste niekto pri tejto očnej lekárke v Prešove, aký je tam systém objednania sa lebo na stránke, kde má termíny,tak sú stále obsadené.

pintoska
8. dec 2023

@werony_n keď prídete skoro ráno tak tuším 5 lístkov je možné si vziať a online objednávanie co som počula tak okolo pol noci naskakujú voľné termíny,tak treba sledovať v tom čase

werony_n
autor
8. dec 2023

@pintoska ďakujem za info, ale aj keď nahodili, už boli všetky termíny obsadene, tak neviem ako sa tam dostať

pintoska
10. dec 2023

@werony_n Tak jedine prísť skoro ráno pre lístok

veronikag18
12. dec 2023

@werony_n termíny otvára každý deň ráno sestrička o 6.30 na ďalší mesiac, vždy o jeden deň. Musíte byť rýchla. Niekedy aj počas dňa sa uvoľní, keď sa niekto odhlási.

werony_n
autor
13. dec 2023

@veronikag18 stále číham, ale vždy, keď nahodili novy deň,tak je plný, neviem ako sa tam dostať

sasha77
13. jan 2024

@werony_n ja som tak babku objednávala okolo 3tej nad ránom. Keď pozriete okolo 5 už budú väčšina zaplnené. Ozaj skúste si nastaviť budík a len v takom čase 🤷

werony_n
autor
14. jan 2024

@sasha77 ďakujem, objednala som sa a už som bola aj na vyšetrení, po mesiaci sa mi to podarilo 😀

mayusik
28. feb 2024

@werony_n ako sa Vám prosím podarilo? Ja sa tiež snažim objednať no stále je obsadené ☹. Da sa aj telefonicky? ďakujem

veronikag18
28. feb 2024

@mayusik telefonicky sa nedá, iba cez ecasenku. Okolo pol noci alebo nad ranom sa dá objednať.

dotssy
18. mar 2024

@mayusik ja už dva týždne do polnoci sledujem termíny...o 00:00 nabehnú, ale sú rovno obsadené, neviem, či je vôbec reálne sa objednať cez časenku