MUDr. Katarína Grešová - Očný lekár

slavkasarkanova
17. feb 2024

Dobrý večer vám prajem potrebovala by som vedieť či sa platí za vyšetrenie u pani očnej doktorky Grešovej? Ďakujem

janinah
17. feb 2024

Už pár rokov sa vola dr.Foľvarska a je viac pn ako v ambulancii.

slavkasarkanova
autor
17. feb 2024

@janinah sa pýtam preto lebo mi ju včera odborná lekárka odporúčila kôli škúleniu mojej 2 ročnej dcéry a mám tam zavolať a teraz neviem či mi tam zdvihnú

janinah
17. feb 2024

@slavkasarkanova skôr si to vybavíte v KE

sims122
18. feb 2024

@slavkasarkanova dcérka chodí kvôli skuleniu do kosic, pretože tam sme dostali skorší termín. Pred rokom a pol som ju chcela objednať ku doktorke Folvarskej a bola PN, čítala som na Facebooku (skupina prešovské mamičky) ze je tam vraj dosť problém sa dostať keďže často nepracuje.

slavkasarkanova
autor
18. feb 2024

@sims122 a mohla by som poprosiť kontakt na lekára kam chodíte vy?

sims122
19. feb 2024

@slavkasarkanova https://unlp.sk/ambulancia/pedooftalmologicka-a... K doktorke Orlovskej chodí, dostali sme tam najskorsi termín. Ale uvažovala som ešte nad 3f klinikou alebo ešte aj doktorka Fejkova rieši strabizmus u detí. V Košiciach je tam viac lekárov, v Prešove asi len ta jedna.

kiksina_21
5. mar 2024

@slavkasarkanova no keď vám dvihnú tak to bude úspech. So synom som mala chodiť každý polrok. A kontrolu a keď sa mi podarilo dovolať tak už nemali voľnú termín a kázala mi volať o 3 mesiace a tak dookola už sme neboli 2roky na kontrole

evka64
5. mar 2024

@slavkasarkanova My k nej chodime, sme spokojni, tiez sme chodili so skulenim, poriesila, dcera uz neskuli. Platime 10e, ked rozkvapkava oci.

slavkasarkanova
autor
5. mar 2024

@evka64 a ako to rieši robí aj operáciu a kde ju robí? Ďakujem za odpoveď

slavkasarkanova
autor
5. mar 2024

@kiksina_21 mne to zdvihli a povedali že 25.3 tohoto. Mesiaca mám si zavolať a dajú mi termín

evka64
5. mar 2024

@slavkasarkanova my sme bez operacie, okuliare dcera nosila s dioptriami a mali sme aj jeden cas okluzor na oko. Dioptrie ostali ale uz neskuli

kiksina_21
5. mar 2024

@slavkasarkanova no len aby dvihli aj toto 25.3. skúsim aj ja ešte zavolať lebo nájsť očného veľmi ťažko a to som skúšala SB a aj známa sa pýtala v Lipanoch

slavkasarkanova
autor
6. mar 2024

@evka64 a ako dlho to trvalo kým sa upravili očká?

evka64
6. mar 2024

@slavkasarkanova no dost dlho, od roka a pol dcery sme zacali chodit, teraz ma 8....nechcela okuliarky nosit mozno rok...take 3-4 roky mozno