MUDr. Eugénia Pankuchová - gynekológia

bibka26
24. mar 2023

Ahojte, má niekto kartu u gyn dr. Pankuchovej v Prešove ? Našla som tu recenzie ale ešte z roku 2015 medzitým sa mohlo veľa zmeniť , napr aký je prístup, komunikácia, váš pocit odbornosti a liečenia problému, ako dlho sa čaká od objednania na vyšetrenie ako dlho sa čaká v čakárni , vybavenie ,prostredie , nejaké poplatky za použitý materiál pri steroch alebo sone a tak, odporučili by ste ju ? , ďakujem

maja_246
24. mar 2023

@bibka26 nie neodporúčam, tiež som ju mala a brala som kartu preč. Doktorka neskutočne náladova a pacientkam to dáva riadne najavo

aaninka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aaninka
24. mar 2023

@bibka26 Doktorka sa nedávno presťahovala do budovy bývalej pošty pri benzínke (teda nie ďaleko, len cez cestu 😁). Má tam krásnu modernú ambulanciu. Objednáva sa cez e-časenku, ak je urgentný problém dá sa ráno pred 8mou zapísať, berie takto myslím 3 pacientky. Ale má zlatú sestričku, ak súrne treba dá sa s ňou telefonicky dohodnúť 😉. Doktorka môže pôsobiť odmerane, prísna, ale je ľudská. Snaží sa jemne vyšetrovať, komentuje čo robí... Vo štvrtky tam ordinuje dr. Doričová, mne osobne nesadla, tak len upozorňujem že vtedy tam je iná lekárka. Prekvapil ma poplatok za LBC cytológiu aj keď v Unione by sme to mali mať preplatené 🤷‍♀️ V tehotenstve robila 3x sono zadarmo, fotky mi dala zadarmo na usb. V pondelky a utorky tam poobede ordinuje ďalšia lekárka čo robí sono prsníkov, na tom si Pankuchová dáva záležať aby jej pacientky chodili každý rok 😉

tanecka
29. mar 2023

@bibka26ahoj.som veľmi spokojná.Objednavaju sa vždy na 3 dni,nikdy s tým neboli žiadne problémy, prídete si vo svojom čase.Veľmi zlatučká sestrička.Za niektoré služby som si priplatilá.S iným lekárom by som nesúhlasila!!!!

ivonadusa
8. apr 2023

vybavenie ma dobre, ma skusenosti no ten pristup. velmi chladna a hlavne rada dava pocitit, ze ona je viac ako vsetci.
priklad. v tehotenstve som mala hranicne hodnoty prietokov a tak ma poslala do nemocnice lezat. v nemocnici mi povedali, kedze je to hranicne a nie pod hranicou, tak budem len casto sledovana. pri dalsej navsteve dr. Pankuchovej som si vypocula ze som nezodpovedna, ci chcem ohrozit svoje dieta, ze som tam neostala lezat (pritom lekar z nemocnice tak rozhodol nie ja)
prebehla vymena nazorov s p. doktorkou a od vtedy kazda poradna bola pre mna ako za trest. uz pri nej kartu nemam.

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka1222
1. júl 2023

@bibka26
Dobrý deň rada by som popísala svoju skúsenosť s pani doktorov. Kartu som od nej vzala preč a dúfam teda ze ju už nikdy neuvidím. Počas môjho prvého tehotenstva ma veľmi zanedbala, napriek tomu ze som dlhodobo popisovala bolesti ma nechala tak s tým ze to je úplne normálne ze som veľmi chudá a maternica sa naťahuje. Skončilo to v 19 t hospitalizáciou aj napriek veľkej snahe lekárov som pôridila predčasne v 29 týždni. Počas hospitalizácie som s nou musela komunikovať ohľadom marodky, ta komunikácia bola strašná nechcela mi vypísať marodku, že to má robiť nemocnica, nemocnica tvrdila ze ona. Komunikovala so mnou ako s úplnou hlupaňov. Po tom co mi odmietla vypísať aj papiere na tehotenský príspevok lebo ma malo tlačív som ešte počas toho ako som bola v nemocnici od nej kartu cez manžela vzala. Doslova som ušla. Mala ešte potrebu prísť za mnou na izbu v nemocnici a vypytovať sa prečo som kartu vzala a bola strašne nepríjemná. Ja som bola vtedy v strašne ubohom stave, vystrašená ze prídem o dieťa a ona si ešte prišla do mňa kopnúť. To som sa len utvrdila v tom ze som spravila dobre. Nikomu neodporúčam ísť k tejto lekárke. Z každej mojej návštevy som odchádzala frustrovana a sklamaná ze opäť nemám na nič odpoveď a riešenie. To ze na stránke lekari.sk, ju už nenájdete hovorí za všetko. Po obrovskom množstve negatívnych hodnotení ktoré tam mala radšej účet zmazala.

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
labka222
6. júl 2023

Aj ja sa chcem podeliť s negatívnymi skúsenosťami s pani doktorkou Pankuchovou. Je odmeraná, chladná ako psí čumák, povyšuje sa nad pacientky a má často nemiestne komentáre. Občas mám pocit že ju pacientky ani nezaujímajú. Apropo, čo sa udialo v ambulancii za posledné mesiace? Doteraz tam roky pracovala jedna veľmi milá pani sestrička, myslím že sa volala Viktória. Veľmi ochotná, slušná, šikovná, vždy dvihla mobil ak ste volali, alebo zavolala spätne, no tá tam už očividne nepracuje a momentálne tam vládne neskutočný chaos. Do ambulancie budete zbytočne volať, nikto nedviha. Jedným slovom hrôza.

anickaevicka
9. aug 2023

Dievčatá, pridávam sa, tiež mám s touto pani doktorkou len negatívne skúsenosti. Ostávala som u nej len kvôli sestričke - ktorá bola ozaj zlatunká, milá, príjemná, ústretová a pomohla ako sa najviac dalo, hlavne s termínmi keď som mala urgentné problémy a potrebovala častejšie kontroly. Škoda, že to isté sa nedá povedať aj o lekárke. Ku komu ste od nej prešli? Koho by ste odporúčali?

alex93
9. aug 2023

@maja_246 kam ste išli prosím vás? Ja sa jej bojím niečo povedať a aj vďaka tomu som možno prišla o bábätko nechcela má dať na pn mám fyzicky náročnú prácu ani len potvrdenie do prace prehliadla hematom atd potrebujem dobrého gynekológa

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alex93
9. aug 2023

@malicka1986 preboha necitlivá pizda take mám na ňu nervy čo tu čítam tak niečo na tom asi bude keď si to nemyslím len ja … písala som dnes na fb do skupiny čo má Eliášova správu či berie nové tak som zvedavá no ale tiež som počula že neberie tam by som sa rada dostala k nej

anickaevicka
9. aug 2023

@alex93 daj prosim vedieť, či eliašovia berie. tiež som ju zvažovala

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anickaevicka
9. aug 2023

@malicka1986 nerobila pankuchova problemy s odovzdanim zdravotnej dokumentacie novej lekarke?

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maja_246
9. aug 2023

@alex93 ja som šla k dr.Eliasovej a som maximálne spokojná

alex93
9. aug 2023

@maja_246 kedy ste k nej išli prosím ?

maja_246
9. aug 2023

@alex93 december 2021

alex93
9. aug 2023

@maja_246 Jaj ja si myslím že má už nezoberie aj na stránke to má :(

akundratova
24. mar 2024

@bibka26 musím pozdieľať svoju skusenost aj ja, lebo aktualne si hladam novu gynekologicku kvoli podobnym negativnym skusenostiam ako predosle komentujuce - pani doktorka je jedna arogantna, netaktna zena. Suhlasim s tym, ze kedysi mala velmi milu napomocnu sestricku, no ta tam uz nepracuje. Nova ambulancia je sice krasna a moderna ale to nevyvazi neprofesionalny pristup pani doktorky - zhadzovanie a obvinovanie z nedodrziavania liecby aj napriek tomu, ze som vzdy spravila vsetko tak, ako mi kazala (jednoducho sa pretrvavajucich problemov s mykozami a infekciami neviem zbavit - rada by som to riesila komplexnejsie ale u nej sa vzdy dockam len vycitiek a blbych poznamok). Na ambulanciu sa dlhodobo nedovoláte - telefon maju vypojeny. Cez ecasenku sa objednat neda, lebo vsetky terminy su obsadene. Ked pridete pred ordinacnymi hodinami ako akutny pripad, pani doktorka vas este zjazdi ze jej zbytocne zaberate miesto v cakarni. Jedna hroza. Dlho som sa presviedcala, ze “ved mozno mala len zly den” ale tentokrat som rozhodnuta vziat si kartu.
Podobnu zlu skusenost s nou mali aj moje dve zname (k jednej sa spravala nevhodne pri problemoch pocas tehotenstva, k druhej bola maximalne necitliva len chvilu po spontannom potrate.)
Clovek by nemal chodit so strachom k lekarovi a uz vobec nie v takych intimnych pripadoch ako su gynekologicke tazkosti. Doktorku Pankuchovu preto VOBEC NEODPORUCAM

labka222
26. mar 2024

Ja osobne sa veľmi čudujem dievčatám, ktoré sú zdravé a chcú niekedy rodiť deti nie to ešte tým, ktoré majú nejaké zdravotné problémy, že na ňu spoliehajú a k nej vôbec chodia. Ona vám pomôže akurát tak ...