Lacné svadobné šaty - Prešov, Košice

aneta129
2. jan 2021

Caute dievčatá... Akože je nás asi viac co sa chceme vydať a vyzerať krásne aspoň na fotkách 👰 aby mali načo deti pozerať alebo co zavesiť do obývačky... Ale keďže teraz sú svadby zakázané a pre 2h v bielych šatách je mi ľúto dať 600 eur za požičanie... Keď svadba bude doma v obývačke v kruhu rodiny 😇 nepoznáte niekoho v prešovskom alebo košickom kraji kto vie ušiť krásne a zároveň jednoduché svadobné šaty... Alebo vie požičať na pár hofin za rozumnú cenu... Ved za 2h ich ani nezaspinim ani nic... Luto mi je dat tak vela peňazí...

nika82
2. jan 2021

vela siat je tu v bazare na predaj popozeraj zozenies aj do 100e

oliviakatka
2. jan 2021

Salón Erika má predajňu/požičovňu v PO a BJ. Staršie modely zvyknú vypredavať za nízke ceny. Teta tam kúpila svadobné šaty za 30€. Neviem ako fungujú teraz 🤷🏼‍♀️ Inak je jedno či si šaty požičiaš na 2 hodiny alebo na 2 dni, či ich zašpiníš, alebo nie. Z hyg. dôvodov ich aj tak musia vyčistiť, vyžehliť atď. preto bude cena zrejme rovnaká.

09041986
2. jan 2021

@aneta129 mám kopec značkových svadobných šiat, kľudne mi napíš SS ohľadne veľkosti a odkiaľ si 🙂

janulik270
2. jan 2021

@aneta129 napis na fb Maria Macova poziciava saty skus mozno sa dohodnete a aj sije

kataleya
2. jan 2021

@aneta129 predávam lacno moje svadobné šaty 100€. Som z Prešovského kraja. Ak by ste mali záujem napíšte ss. Šaty sú veľkosti M. Možnosť prísť aj osobne vyskúšať.

rachel36a
2. jan 2021

@aneta129 ja mam ...pisem ti spravu

lucyl13
2. jan 2021

@aneta129 ja mám tiež svoje - neviem aku veľkosť potrebujes - ja mám Sko - meriam 165 cm a v čase svadby som vážila 61-62 kg.
Ak by si mala záujem, môžem poslať fotky - no žiaľ nie som z Tvojho kraja😊

lubomira11
7. jan 2021

@aneta129 Ahoj, i ja mám svadobné šaty na predaj alebo požičanie, ak by si mala záujem ozvi sa. Bývam v okrese Prešov. 🙂

fokuska
7. jan 2021

@aneta129 Staci ked pojdes na mojasvadba.sk a das si v bazari vyfiltrovat podla ceny - najdes tam vsetky mozne strihy a druhy siat, aj za symbolicke ceny ;) a ked vyfiltrujes aj podla mesta, tak mozes oslovit vsetky ktore sa ti pacia a opytat sa ci sa da dohodnut na pozicani.

bambulka1105
21. feb 2021

@aneta129 ahoj, ak si este nezohnala mam aj ja svadobné šaty na predaj alebo požičanie, kludne sa ozvi, ak mas zaujem. Bývam v okrese Prešov.