Kde v Prešove zoženiem tinktúru z kapucínky bez alkoholu?

gabika4
30. dec 2021

Dobrý deň, kde prosím zoženiem tinktúru z kapucínky bez alkoholu? PO, BJ, KE...prípadne iné mestá východného Slovenska. Potrebujem ju súrne. Ďakujem

sojorez
30. dec 2021

Musi byt tinktura? Ja uzivam kapucinku v kapsliach a tabletach, i pre deti.

gabika4
autor
30. dec 2021

@sojorez som tehotná a kapucinku som užívala v obmedzenom množstve aby som predišla antibiotikám ...odkedy som otehotnela, tak som vybrala 2 antibiotiká a skúšala som naozaj všetko na močové cesty a jediné čo zabralo bola kapucinka ...ale brala som ju v polovičnej dávke ...s tabletami ani so sirupom nemám skúsenosť ...potrebujem len prežiť do utorka, tinktúru mám max do soboty 😔

sojorez
30. dec 2021

Ja mam tabletovu od Edenpharmy, denna davka je 2-3 tbl, pricom 1 tbl ma 250 mg kapucinky, zvysne latky su celuloza a stearan horecnaty. V druhej od Green idea je rovnako 250mg, kys.askorbova, celuloza a stearan, podla mna obe zlozenia ok, ale to len tak laicky. V diskusii som nasla i odpoved lekarnicky pri alkoholovej tinkture a tehotenstve, tak snad Vam pomoze pri rozhodovani,co dalej uzit,ak nezozeniete bezalkoholovu.

gabika4
autor
30. dec 2021

@sojorez super, takže v pohode to pôjde tou vriacou vodou 🙂...mám objednanu i bez alkoholu, ale tá mi príde až v utorok ak sa neoneskoria ...volala som kade tade a nikto to nemá skladom na kamenných predajniach ....a pilulka hoci písala, že dodá i dnes do vybranej predajne, tak nedodá ani zajtra, volali sme tam...ale nečudujem sa, keď to je v takom rušnom období ...už som sa poučila a objednala som si viac fľaštičiek ...