Kde v Prešove kúpim jednorázové prehľadné plastové poháre?

gabika4
1. mar 2022

Ahojte, potrebujem zohnať jednorázové plastové prehľadné poháre, rôznych veľkostí vo väčšom množstve. Kde ich v PO kúpim vo veľkom? Ďakujem

sissy27
1. mar 2022

@gabika4 tesco napríklad máva bežne

gabika4
autor
1. mar 2022

@sissy27 ale aj priehľadné? potrebujem ich na sadenie kvetov na predaj, teda rôzne veľkosti a musia byť naozaj prehľadné...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikusjk
1. mar 2022

@sissy27 @gabika4 @viestta baby teda neviem, ako u vas, ale v BA uz tieto plastove pohare len tak nemaju. Vsade uz len papierovy aj riad jednorazovy, pribory jednorazove drevene, ale nie plast. Tiez som si chcela kupit na planty do zahrady, ale mali len u cinana a len pol litrove a to su zbytocne velke pre mna. Inak ani Tedi, ani Tesco, ani Pepco, este v Kiku som nebola

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikusjk
1. mar 2022

@viestta hej zrejme zareagovali, teda fakt aspon u nas uz nie su. Tento rok som si poradila, do buduceho ale asi tiez zacnem odkladat jogurtove pohariky, aspon sa takto vyuziju, to je dobry napad 🙂

gabika4
autor
1. mar 2022

@viestta sadeniciam je to jedno, ale kupujúcim nie...potrebujú vidieť korene nových rastlín (izbových rastlín, niektorých dosť vzácnych) a tieto poháre sú najlacnejšia voľba....chcela som ich kúpiť niekde v PO, ale asi ich objednám z netu, keďže všade vidím len biele alebo papierové ...

hanastaruchova
23. mar 2022

@gabika4 takéto ?

gabika4
autor
25. mar 2022

@hanastaruchova áno, presne takéto...kde ich majú prosím? 🙂

hanastaruchova
25. mar 2022

@gabika4 ja mám

gabika4
autor
25. mar 2022

@hanastaruchova vy ich predávate? máte rôzne objemy alebo len tieto (neviem odhadnúť aký to objem máte)...

suge
25. mar 2022

Aj ja mám v talóne nejaké, nepoužité, takže ak by mal niekto záujem...😊

gabika4
autor
25. mar 2022

@suge máte rôzne objemy? ...lebo potrebujem rôzne veľkosti, síce som našla na nete za dosť super cenu, ale nechce sa mi objednávať....

suge
25. mar 2022

@gabika4 Mám iba 0,5 l, 50 ks.

hanastaruchova
26. mar 2022

@gabika4 napíšte mi ip poštu