Kaderníčka v Prešove

lanka999
11. máj 2023

Caute uz dlhsie hladam fakt dobru kadernicku v presove. Viete poradit dajaku co robi pekny blond melir+tonovanie?

kristie571
11. máj 2023

Vlasmejker

lanka999
autor
11. máj 2023

@kristie571 toto nechem su drahy

marryen
11. máj 2023

Tak melír a tónovanie lacné nebude...aj kaderníčky išli s cenami poriadne nahor. Skús Evu Silvayovú.

kristie571
11. máj 2023

@lanka999 blond je ako ‘ mercedes ‘ spomedzi farieb ake moze clovek na vlasoch mat.
Ak chces peknu blond, nieco to stoji. A nie len samotne prefarbenie, aj nasledna starostlivost na doma. Melirom sa stahuje pigment z vlasu, treba to robit setrne a nevravim o tom, ze nie kazda kadernicka vie urobit pekny melir bez roznych ‘sekov ‘ zflekovatenia vlasov, ci nasledneho nepekneho zlteho odtiena ci spalenia vlasov.. nasledne je vlasku treba dodat chybajucu starostlivost. ak nie je melir spraveny dobre, vie to nenavratne poskodit vlasy. A ak sa doma nepouziva kvalitna starostlivost, vlasy sa dalej nicia, nasledne sa lamu, krátia, rednu, vypadavaju a pod.. a neposobi to pekne.. na takych veciach nesetrim, presla som xy kadernictiev kym som nasla kadernicku ktora vie robit kvalitny melir, ze to nie len dobre vyzera ale aj vlasy su v super kondicii + kvalitna starostlivost na doma je zaklad ktory hadam netreba pripominat..

dota6
11. máj 2023

Aj v Sabinove sú šikovné kaderníčky (ornatrix), ale myslím, že na peknú blond a melír zaplatíš okolo tých 80-100€ podľa dĺžky vlasov. Ale zas stojí to za to.

luckaiza
11. máj 2023

Janka Muskova Vojtaskova v niznej sebastovej JV Hair studio Šebastovska 2,Nižná Šebastová, Prešov najdete aj na FB..ja chodim k nej uz roky a vzdy spokojna a cim dalej viac

lanka999
autor
12. máj 2023

@marryen vies mi na nu dat kontakt?

marryen
12. máj 2023

@lanka999 ja kontakt nemám,ja k nej nechodím,ale baby ju často odporúčajú v Prešovských skupinách. Ja chodím mimo Po. Skús na FB Eva Silvayova.

marryen
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dota6
12. máj 2023

@luckaiza ja som k nej chodila kedysi dávno 😍😍 ked bola na hlavnej a potom zmizla :D super vedieť, že ešte robí. Lebo ona robí najlepší melír na dlhé vlasy. Od nej som odchádzala vždy spokojná 🙏🙏🙏

luckaiza
12. máj 2023

@dota6 ano isla na matersk ua teraz ma svoj salon v sebastovej oproti Riviere pri poste

adma11
14. máj 2023

@lanka999 super kaderníčka je v Tulciku....kaderníctvo Jarka....robí super melír aj cenovo je fajn.

fepe5
14. máj 2023

@lanka999
@lanka999 Ak nevadí trochu mimo PO, odporúčam kaderníctvo Jarka v Tulčíku,nájdeš ju aj na FB.

lanka999
autor
15. máj 2023

@marryen no k nej asi tazko, pyta za hodinu 35e...

marryen
15. máj 2023

@lanka999 No nič v zlom, ale melír a tónovanie za menej asi ťažko nájdeš.
Akú máš predstavu o cene? Aké dlhé vlasy máš?

lanka999
autor
16. máj 2023

@marryen veruze sa da najst som taku mala ale sla na materku a pekny melir a tonovanie som mala za 30e a robila mi to 2h

lanka999
autor
16. máj 2023

@marryen kratke, po plecia aj podstrihnut chcem

bea4001
17. máj 2023

@lanka999 kaderko po