Info zo škôlky - Prešov

24. aug 2022

Ahojte.
Už ste dostali nejaké info zo škôlky, ak vám dieťa nastupuje prvý krát do škôlky od septembra? Už ste niečo platili?
Nam prišlo ešte v máji rozhodnutie, že je dcéra prijatá a mam oznámiť mailom, či nastúpi.. Odpisala som, že áno a oni podakovali za info..
Odvtedy sledujem každý den stránku škôlky ohľadom info, ale nič nové.. Z predchádzajúcich rokov čítam, že napr. strava ma byť zaplatená do 25. dňa v predchadzajucom mesiaci.. Dnes je 24. Kedy zvyknú nahadzovať na stránku nejaké informacie ohľadom nových detí vo Vašej škôlke? Ja ani neviem, či nastupujú 2.9. alebo až 5.9.🙈 na stránke inej MŠ, som sa dočítala, že 5. Tak teda čakám, kedy niečo zverejnia, pripadne pošlú email s informáciami..
Mamičky detí, ktoré tiež nastupujú prvý krát, už ste dostali z Vašej škôlky nejaké informácie?? 🙂

ikonica
24. aug 2022

Dnes idem na "prve rodicovske" a tam nam snad nieco povedia...

paulinadreamy
24. aug 2022

Stravu za september aj október budeš platiť naraz pravdepodobne pri nástupe do škôlky do 25.9. teda u nás je taký prvý mesiac pri nástupe. Nič sa neplatí v auguste.

ikonica
24. aug 2022

Ak by sem zabludila nejaka mamicka, ktorej dieta chodi na Bajkalsku, tak mi pls napiste...

maris5
24. aug 2022

Skolky nemaju FB stranku? Tam zvyknu niektore riaditelky pisat skor oznamy ako na web stranke.

autor
24. aug 2022

@paulinadreamy aha, tak to som teda nevedela.. a to som volala minulý týždeň vedúcej zo školskej jedálne, ako je to s platením stravy, lebo nemam žiadne info.. Povedala, že mam čakať na informácie, že do utorka (včera) určite budu na stránke.. Že ešte nemám nič platiť, lebo ani neviem, do akej triedy bude dcéra chodiť.. A nič o tom, že platiť sa bude až naraz v septembri nevravela 🙈 ach jaj

autor
24. aug 2022

@maris5 naša škôlka nemá 🙄

zuzkaa1991
24. aug 2022

Kazda skolka ma ine "podmienky " my neplatime nic....ked nastupovala prvy rok kopu papierov som vypisovala ohladom dieťaťa my platime.kazdy mesiac v danom mesiaci do 10dna v mesiaci.....
Niektoré skolky maju rodicovske niektore nie kvoli korone bolo my zatial nemame ziadne info a pochybujem pride. 5.9. Pred.skolkou kde je zoznam deti a podla.toho ideme do triedy 😊😁

autor
24. aug 2022

@zuzkaa1991 tak ja som si myslela, že keď dcéra nastupuje prvý rok, že dostanem nejaký email, kde budú všetky info, napr. v akej triede bude, kedy sa čo platí, čo treba priniesť do škôlky, kedy sa nastupuje.. Že aspoň tie najmenšie deti, ktoré idú prvý krát, tak dostanú také nejaké info 😁

paulinadreamy
24. aug 2022

Každá škôlka má iný systém. Uvidíš v deň keď mala nastúpi, tam sa dozvieš viac 🙂

alenamihal
24. aug 2022

KAZDA skolka ma inac nastavene veci...moj chodil do sukromnej a tam sme platili do5.dna v kalendarnom mes a potom to zmenili mesiac vopred....a teraz nastupuje do inej skolky(statna) a ked som bola osobne po rozhodnutie,tak riaditelka mi povedala,ze moze syn prist 2.9. alebo 5.9. a pri osobnom rozhodnuti mi dala do ruky taktiez aj rozhodnutie o poplatkoch,ktore su do 5.dna v kalendarnom mesiaci. A viac info dostanem prvy den nastupu...

elizabet173
24. aug 2022

Väčšinou majú rodičia nových detí v škôlke rodičovské ešte pred nástupom detí do škôlky. Tam sa dozvedia všetko, som prekvapená, že nie si informovaná, ani na stránke školy nič nie je. Zavolaj si tam

autor
24. aug 2022

@elizabet173 no na stránke nie je nič a práve som tam volala a riaditeľka nebola prítomná, len nejaká pani sa od telefónu pýtala nejakej kolegyni, kedy je nastup.. Ta jej povedala, že školy/škôlky začínajú 5.9, ale oni majú otvorené aj/už 2.9. 🤷🏻‍♀️ Este som sa stihla opýtať, či sa niečo platí teraz v auguste, povedala mi, že potom v prvý deň sa všetko dozviem.. Takze žiadnu novú info som sa nedozvedela 😂 tak zrejme asi az pri nastupe.. Len dúfam, ze ak by bol nastup az 5.9.,že to aspon hodia na stranku alebo napisu mail, nie že sa tam budem terigat v piatok ráno, nervozna a pošlú nas domov 😂

zuzkaa1991
24. aug 2022

My sme nic nemali max zoznam na stranke co doniesť do škôlky

elizabet173
24. aug 2022

tak to je neprofesionálny prístup ☹

autor
24. aug 2022

@elizabet173 snáď ešte zverejnia nejaké info na stranke dovtedy.. alebo pošlú mail. 🤷🏻‍♀️

maris5
24. aug 2022

Oficialne zacina skolsky rok 5.9. V piatok by som tam ani nesla. To co potrebujes su papucky a nahradne oblecenie. Predpokladam, ze hned prvy tyzden bude aj rodicovske kde sa dozviete kolko vreckoviek a toaletaku treba priniest.

kassandraa84
30. aug 2022

@maris5 ms zacinaju 2.9 a zs 5.9....mozno si to niektori predĺžili o ten den 😉

maris5
31. aug 2022

@kassandraa84 nasa skolka dala, ze zacina 5.9. 🤷‍♀️