Hotelová akadémia Baštova ulica

tanula84
6. mar 2023

Ahoj. Prosím vás viete mi niekto poradiť či je ďaleko od hlavnej vlakovej stanice v Prešove športova hala pri hotelovej akadémii na baštovej ulici? Dcéra tam má súťaž a my sme z opačnej strany SVK, tak zisťujem vopred ako sa tam dostať🙏🙏🙏 Ďakujem

medyna
6. mar 2023

@tanula84 do pol hodiny pešo

tanula84
autor
6. mar 2023

@medyna ďakujem pekne,už mi to manžel pomohol nájsť. Zrejme pôjdeme zo stanice nejakým busom. Nevieš poradiť nejaké lacné ubytovanie tam poblíž na jednu noc? Našla som iba hotely

bebebi
6. mar 2023

@tanula84 toto je cca 10 min. cesty peso od haly http://www.dm-ad-po.sk/domovm.html

oli18
6. mar 2023

@tanula84 na Jarkovej a Florianovej ulici ( Atrium) je par penzionov, pozri si na Googli. Tie ulice su v bezprostrednej blizkosti haly.

tanula84
autor
6. mar 2023

@bebebi
@oli18 ďakujem veľmi pekne ❤️❤️

blancheporte
6. mar 2023

@tanula84 Pozri Tratoriu...ta je blizko.Len netusim ake su ceny🤷‍♀️

tanula84
autor
6. mar 2023

@blancheporte pozriem,vdaka

tanula84
autor
6. mar 2023

@oli18 čiže z týchto ulíc sa dostanem v pohode pešo do tej športovej haly áno?

tanula84
autor
6. mar 2023

@blancheporte tam sú vyše 80€ za noc 😬😁

tanula84
autor
6. mar 2023

@oli18 našla som nejaké apartmány Jarková 28 vyzerá to byť celkom.blizko🤔 nepoznáš náhodou?

oli18
6. mar 2023

@tanula84 áno, je to úplne blízko. Tá budova je nová, asi ubytko nebude lacné. Pozri si cez Booking, normálne zadaj termín a vyhodí ti ponuky a ceny. Objednáš si to potom cez telefón, alebo mail. Tá stránka má aj mapu a veľa fotiek. Napadol ma 101penzion na Hlavnej, ktorý má vstup aj z Jarkovej ul.

tanula84
autor
7. mar 2023

@oli18 ďakujem veľmi pekne za pomoc, snáď sa tam nestratíte😬 pozerala som viacero,ceny sú približne rovnaké, cca 60-70€/ noc. Lacnejšie asi nenájdem , nevadí😁 ďakujem ešte raz

oli18
7. mar 2023

@tanula84 som prekvapena, ake vysoke ceny. My chodime do Krakowa za lacnejsie s ranajkami, ale je pravda, ze nie sme v centre. A pritom sa tie dve mesta nedaju porovnat.neboj sa, Po je male mesto, nestratite sa.🍀