Hemoroidy - operácia v Prešove

mrnoska3
17. dec 2023

Dobrý deň má niekto v Prešove skúseností s operovanim hemoroidov 3 a 4 stupňa.Kde v Prešove a akou metódou ďakujem

heni10
17. dec 2023

@mrnoska3 v Prešove neviem ale ja som mala operáciu v KE v Šaci Longovou metódou

mrnoska3
autor
18. dec 2023

@heni10 a priebeh ste mali dobrý ake štádium prosím ste mala ďakujem

heni10
18. dec 2023

Ja som mala 4te a to bolo že brutálne veľké a bolestivé.Prvý deň po op som sa bála aj sadnúť neze ešte ist na wecko,ale od vtey mám svätý pokoj…

heni10
18. dec 2023

@mrnoska3 mne sa spravili po pôrode,najprv som ich mala vypaľovanie takou ihlou to ani neviem ako sa volalo a potom som začala zisťovať viac ako sa ich zbaviť a šla som do Šace.Absolútne neľutujem..Ten prvý deň bol taký že fakt som sa bála ako zvládnem veľkú potrebu..Troska to stúpalo a taký nepríjemný pocit som mala,ale nič čo by sa nedalo zvládnuť.

mrnoska3
autor
19. dec 2023

@heni10 ďakujem a nemáte náhodou skúsenosti s dr.Sarockym tu v Prešove?

janinah
27. dec 2023

Dr hanudel v procare,operácia laserom

mrnoska3
autor
27. dec 2023

@janinah a ste spokojná ja sa trápim už dva týždne zajtra idem k nemu má kontrolu mala som to zvnútra opuchnuté,a aj zvonku mi to vyšlo som musela čakať kým sa to zahojí ale dnes na wc zase len krv dole nohami a bolesti vravel, že keď sa to nezlepší napíše akútny stav ale neviem či má pošle do nemocnice alebo má on zoperuje aj keď nemá operačný deň .Prosím aký ste mala priebeh a bolestí dakujem

janinah
27. dec 2023

@mrnoska3 je to také zlé napriek liečbe? Detralex,čipky,kúpele,masticky....píšem ip

mrnoska3
autor
27. dec 2023

@janinah no mám len masť,ktorú si mám dať aj dnu ale nejde mi to všetko má bolí

mrnoska3
autor
27. dec 2023

@mrnoska3
@mrnoska3 detralex aj dubové obklady nič nepomáha

mrnoska3
autor
27. dec 2023

@mrnoska3
@mrnoska3 všetko to ožije po stolici

janinah
27. dec 2023

@mrnoska3 detralex max dávka?

mrnoska3
autor
27. dec 2023

@janinah
@janinah no už len po 2 ráno mám brat