Gynekológ v Prešove

bibka26
19. jan 2023

Ahojte, aké máte skúsenosti s gyn v Po resp blízkom okolí SB/ veľký Šariš? Mám dr.paľovu ale chcem zmeniť a preto ma zaujímajú názory iných žien u iných lekárov , ďakujem

alenamihal
19. jan 2023

Ja mam dr.Mudru ale tiez budem hladat novu coskoro..

ivulik12
19. jan 2023

@bibka26 Ahoj, smiem sa spýtať, prečo uvažuješ nad zmenou? Ja som chcela prejsť práve k nej.

bibka26
autor
19. jan 2023

@ivulik12 nepáči sa mi veľmi komunikácia robí vyšetrenie nepovie nič či je ok či nie , výsledky zo sterov mi vyšli nejaké nič moc neviem čo konkrétne bolo akože zle nepovie nič ,v tehu ma poslala do nemocnice takým štýlom že na poradni mi vypísala papiere dala do ruky so slovami choďte na príjem a ja kukám či sa deje prečo dôvod nejak nekomentovala dala papiere do ruky a choďte a to mi vadí že nevysvetlí a potom som vo veľkom strese čo sa deje .... Ďalej keď niečo objednaná tak jedine že prídeš ráno o 6 aj to nieje istota že ťa vezme pomedzi objednané pacientky....čiže preto uvažujem nad zmenou len neviem kam 🤔

bibka26
autor
19. jan 2023

@alenamihal prečo ak sa môžem opýtať ? To je v Prešove som po pravde také meno ani nezaznamenala

alenamihal
20. jan 2023

@bibka26 je to starsia skusena lekarka ,len nema v ambulancii ultrazvuk ..ten ma na inom poschodi a kym ona vysetri dalsie pacientky a potrebujes na sono,tak musis zase cakat...minule som tam bola vyse hodiny,a to som cakala na sono vyse polhodky...

bibka26
autor
20. jan 2023

@alenamihal HM tak to teda nič moc organizácia a ešte keď treba chodiť hore dole :( a teda okrem toho čakania čo sa prístupu týka správanie ku pacientom konzultácia výsledkov ako hodnotis?

ivulik12
20. jan 2023

@bibka26 vďaka za odpoveď. Asi zvážim iného lekára.

elinosar
20. jan 2023

@ivulik12
@bibka26 tiez chodim k Palovej a chcem prejst inam. Vsetko co popisala autorka sedi, presne toto robi aj mne. len doplnim: je velmi draha, za vsetko pyta peniaze a neda doklad o zaplateni. za kazdu jednu blbost. cim skor od nej prec

alenamihal
20. jan 2023

@bibka26
spravanie ma ako sa asi vyspi hahaha kedze ma uz ten vek ...neviem mne to pride niekedy,ze starsi lekari maju svoje ''stare praktiky'' a nechcu sa vzit ,ze je 21,storocie a aj ina generacia je tu ...ja skor idem k mladym lekarom,ktori su modernejsi atd

ivulik12
20. jan 2023

@elinosar vďaka za skúsenosť, budem musieť hľadať inde.

bibka26
autor
20. jan 2023

Tak baby asi to bude ťažké nájsť fakt dobrý prístup a odbornosť...a teda ani to som zabudla palova veru berie za všetko love a doklad nikde ešte v tehu aj za sono na poradni pýtala 5€ dodnes neviem za čo vlastne... Ešte dzurila, primár z nemocnice ževraj je top niektoré dni ordinuje na sídlisku III tuším , v nemocnici som ho zažila a z tých lekárov ktorí tam boli fakt že jediný prístup ľudský aj ozrejmil ale neviem ako v ambulancii to tam chodí strieda sa tam viac lekárov

danussska1
21. jan 2023

@bibka26 Dzurilla neberie nové pacientky, už teraz je problém sa k nemu objednat, ale myslím, že v rámci ambulancie sú všetci odborníci

liliputka2131
21. jan 2023

@bibka26 ja chodim uz14rokov ku Kosovej v mucu je ona sa sprava ako k detom zlatko toto zlatko tamto mila je velmi nikdy som s nou nemala zlu skusenost

bibka26
autor
21. jan 2023

@liliputka2131 a ona berie pacientky resp tým že je v mucu ako palova asi nezochce viem že vramci jednej budovy si ,,pacientov neberú "

bibka26
autor
21. jan 2023

@danussska1 ako odbornici určite ale ide aj o prístup a komunikáciu

elinosar
21. jan 2023

@liliputka2131 ku kosovej som chodila roky a tak som presla k palovej. Nie vzdy je mila. Mala som s nou aj nejake problemy ale uz si nepamatam kedze to bolo davno, plus ma velmi vela pacientiek. Cakala som tam cely den od skoreho rana a na obed sestricka povedala ze dnes uz dalsie neberu.

liliputka2131
21. jan 2023

@elinosar kamaratka viem ze s nou mala tiez problem ale ja nikdy vzdy bola ku mne mila a to tam chodi aj dalsia kamaratka aj sestra moja a planujem zverit jej aj moju dceru a ta sestricka co tam je teraz neni moja oblubena tie predchadzajuce boli super

palicka
21. jan 2023

@bibka26 ahoj, ambulanciu Mudr. Minarikovej prebrala taka mladšia lekárka z košickej nemocnice. Meno si nepamatam, stretli sme sa dvakrát, ale mila, komunikatívna, vyzerá, že svoju prácu berie veľmi zodpovedne. V ambulancii má aj 3/4 d, Sestricka veľmi mila

mrnousjana
22. jan 2023

Zeny aj ja hladam gynekologa chodim ku pallovej a musim prec od nej 4 roky riesim silne krvacanie pada hemoglobin mam anemiu a ona u nej vsetko v poriadku zhoda nahod som sa dostala do nemocnice k mudr.simovi a ten hned nasiel myom a prasknutu maternicu!!! A ta palova furt vsetko v poriadku je normalne ze menzes silny ja fak neviem ci je slepa, nedosledna alebo nekvalitne pristroje a teraz idem na operaciu a musim od nej prec len neviem kam... Poradte niekoho zeny

kassandraa84
23. jan 2023

@mrnousjana hrozne...to sa uz bojim aj ja ..

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lukbe
23. jan 2023

https://www.facebook.com/MedeaPlus tu som ešte nebola,ale niektoré dni robí aj na Levočskej, resp. tam chodí v iné dni nejaký lekár. Všetko v pohode.

bibka26
autor
23. jan 2023

@lukbe o nej som čítala recenzie že veľmi ťažko ju zastihnúť v ambulancii že stále niekto iný zastupuje tak neviem či keď je nejaký problém by to bolo šťastné riešenie riešiť to s niekým iným 🤔 no je to zložité teda rozhodovanie

lukbe
23. jan 2023

@bibka26 má,myslím,určený čas,kedy robí. Treba dohodnúť so sestričkou. Mne raz bol aj iný Dr.,vyriešil hneď problém,okamžite mi dohodol potrebnú operáciu, som tam spokojná,aj keď radšej idem k nej🙂

bibka26
autor
23. jan 2023

@lukbe ďakujem skúsim volať či berú pacientky lebo aj to je dosť problém že nie každá ambulancia berie Nové

mrnousjana
23. jan 2023

@raja95 ok vyskusam vdaka za info

bibka26
autor
31. jan 2023

@lukbe ešte som zabudla že teda s tou stryckovou komunikácia je ok ?vysvetlí výsledky ak je nejaký problém povie aké budú kroky ďalej či len stroho pošle preč že treba prísť na kontrolu ?

bibka26
autor
31. jan 2023

@palicka ju neviem nájsť to je aká adresa ? Nevieš náhodou

lukbe
31. jan 2023

@bibka26 ale áno,dá sa s ňou v pohode porozprávať, ja som s ňou spokojná.

palicka
31. jan 2023

@bibka26 http://www.gynson.sk/ Ona prevzala ambulanciu po Dr. Minarikovej