Gynekológ v Prešove

anelaver
15. jan 2021

Zdravím vás, vedel by mi niekto poradiť citlivého,spoľahlivého, ľudského odborníka gynekológa to je jedno ci žena alebo muž, ku ktorému sa da dovolať pripadne poslať email a berie nove pacientky v Prešove. Som v 11.tt a niesom spokojná so súčasnou starostlivosťou.
PS: dúfam že nehľadám jednorožca🙂
Ďakujem.

denopeno
15. jan 2021

MUDr. Pankúchová

misa1308
15. jan 2021

@anelaver MUDr. Paľová

veronikag18
15. jan 2021

MUDr. Kleinova

simona_11
15. jan 2021

@misa1308 prosím prosím len nie Dr. Paľovu. ... Veľa žien má z ňou zlé skúsenosti a ja osobne tiež. Neodporúčam

misa1308
15. jan 2021

@simona_11 ahoj, môžeš mi povedať prečo? Chodila som k nej ked som bola prvýkrát tehotná a teraz zase.... mne sa zdá celkom v pohode

simona_11
15. jan 2021

@misa1308 počula som viac žien čo boli tehotné a mali s ňou zlé skúsenosti. Ale tak tá moja sa týka toho že ma rok liečila na pohlavnú chorobu ktorú som nikdy nemala. Neustále mi predpisovali najsilnejšie antibiotiká. (Vypadali mi skoro všetky vlasy s toho) nikdy mi ani nevysvetlila čo mi je len vždy keď som prišla sa zatvarila zhrozene a opäť predpísala antibiotiká. Keď som už toho mala dosť išla som k druhému gynekológovi, proste bolo mi to všetko divné. Ten druhý gyn. mi vysvetlil dopodrobna čo mi podľa jej správy je a urobil dvokladne vyšetrenia, dokonca také ktoré mi ani dr. Palova nikdy neurobila. A hádaj výsledok. Nikdy som tu pohlavnú chorobu nemala. Bola som zdravá a mala som ukážkové výsledky. A keďže som bola fakt mimo nedeľu dr hovory to druhý to. Išla som k tretiemu zaplatila som si vyšetrenia a opäť vyšlo že som zdravá . Takže takéto mám skúsenosti z dr. Bibianou Paľovu ja.

anelaver
autor
15. jan 2021

@veronikag18 ja s kleinovou práve niesom spokojna

veronikag18
15. jan 2021

@anelaver prečo? ja som s ňou spokojná od začiatku, nikdy som s ňou nemala žiaden problém ani v tehotenstve.

anelaver
autor
15. jan 2021

Vzhľadom na moje prve tehotenstvo (ina lekárka,iné mesto) keď som prišla o bábätko v 22tt. som čakala citlivejší prístup a väčši záujem na upokojenie mojich obáv ale ako mi oznámila aj sestrička takto pristupuje pani doktorka ku každej jednej pacientke(asi štýlom ze co si o sebe myslim)..a ja potrebujem aj upokojit a usmerniť nieže mi ďalšie informacie povie sestrička medzi ďalšími 3pacientkami ktoré vybavuje.. neviem aká je odborníčka to posúdiť neviem ale necítim sa tam príjemné.

veronikag18
15. jan 2021

@anelaver Tak to mi je ľúto, každý máme iné požiadavky na lekárov, no ak sa necítiš príjemne tak potom treba zmeniť. Ešte Dr. Olejár je fajn, chvália si ho aj moja kamarátka chodí k nemu a dal ju dokopy.

anelaver
autor
15. jan 2021

@veronikag18 ďakujem 🙂 o nom som tiež počula samé pozitíva akurát, že sa tam ťažko dovolať a dlhšie čakanie
Ešte skúsim pozisťovať ďalej.

luckaiza
15. jan 2021

Peter Ligus, vela zien tiez s nim nie su spokojne,ale ja k nemu chodim uz 15 rokov a som spokojna, nenarozprava,ale urobi co treba, ..a ja nemam rada lekarov co vela kecaju :D uz druhe tehotenstvo som pri nom a vzdy ak bolo potrebne pomohol,ja som s nim spokojna

pallacinka
15. jan 2021

@anelaver Ja chodim k Dr. Vaškovej, tá ale vraj neberie nové pacientky. Ak by som ale mala meniť na základe toho, čo som tu čítala a počula, skúsila by som Dr. Eliášovú vo Veľkom Šariši.

nikaeli
15. jan 2021

nie som si istá, či ťa počas tehotenstva niekto preberie.. ja som to riešila pár rokov dozadu a nik nebol ochotný, až po pôrode.. a tak sa aj stalo..

držím prsty, možno sa časy zmenili a pošťastí sa ti.. za mňa dr. Frankovský, veľmi mi pomohol.. a chvália si aj dr.Eliášovú z Veľkého Šariša 😉

veronikag18
15. jan 2021

No chvália Eliašovu ale poznám par žien, ktoré zanedbala v tehotenstve a nemajú s ňou dobre skúsenosti. Ale 100 ľudí 100 chuti. Každému vyhovuje niečo iné. Veľa šťastia pri hľadaní.

kkvetinka80
16. jan 2021

@pallacinka prosim ta, dr. Vaskova kde teraz robi? Lebo od maja uz v Gynstare nepracuje..

mirka5656
20. jan 2021

@pallacinka prosím ťa kde k nej chodíš? Ešte je v gynstare?

alzbeta162
20. jan 2021

@mirka5656 vaskova je uz v pôrodnici len od pondelka do stredy tam robi

majkarisko
21. jan 2021

@anelaver MUDr. Čop

mirka5656
21. jan 2021

@alzbeta162 ale funguje ako normálny gynekológ? Či len pre tehotné?

alzbeta162
22. jan 2021

@mirka5656 netuším vobec treba skúsiť zavolať do nemocnice

ivkakiwi
13. mar 2021

Dr.Stošek šváby 👍👍

mironka
30. jún 2021

@pallacinka dobry den,nemate nahodou kontakt na Dr. Vaskovu? Bola by som Vam povdacna...ste s nou spokojna? Dakujem 🙂