Endokrinológia Prešov

juviema
9. máj 2024

Ahojte, prosím Vás o recenzie na dobrého endokrinológa v Prešove. Máte prosím skúsenosti konkrétne s týmto doktorkami: Harčárová, Hrabčáková, Švajdlerová alebo Tomková? Prosím iba o aktuálne tohtoročné informácie (čakacia doba na vyšetrenie, prijímanie nových pacientov) a Vaše osobné skúsenosti (s odborným vyšetrením, postupom liečby, prístupom k pacientom), či už pozitívne alebo negativne. Ďakujem veľmi pekne za všetky odporúčania. 🙏☺️

veronikag18
9. máj 2024

@juviema Ja chodím k Dr. Harčarovej, som spokojná, liečbu mám dobre nastavenú. Čakacia doba závisí od problému. Skúste si prevolať či berú ešte nových pacientov.

majkagu
10. máj 2024

Volala som k mudr Harcarovej ako novy pacient este v marci ci aprili a dali mi termin az na september, ale pytali sa, aky mam problem, takze zavisi to aj od toho asi. Sestricka mi poradila nech zavolam k mudr Sekerakovej ze ma pomerne novu ambulanciu ze mozno este nema tolko pacientov. Zavolala som a termin mam na konci jula takze tiez dost dlha cakacka. Pristup zatial neviem povedat 🙂

nicci254
28. máj 2024

@juviema chodim ku harcarovej, neviem porovnat s inymi endokrinologmi, ale zda sa mi, ze je ok. Tehotne beru hned, novych pacientov cca o 5-6 mesiacov

susano
30. máj 2024

@juviema ja som u Tomkovej, ale nových pacientov donedávna nebrala

katariiinkaa
30. jún 2024

@susano viete mi prosím povedať ako u mudr tomkovej prebieha vyšetrenie?

susano
22. júl 2024

@katariiinkaa podľa závažnosti robí ultrazvuk, za ktorý je poplatok 5€, väčšinou však len preberieme príznaky a výsledky z odberov