Dobrý reumatológ

gabika4
21. jan 2022

Ahojte, viete mi poradiť dobrého reumatologa, teda ktorý je naozaj odbornik? Chodím k jednému dedkovi v bj, zatiaľ som bez liečby, ale môjmu lekárovi vôbec neverím, má problémy sám so sebou 😞 už nezvláda svoju prácu, nedokáže z počítača ani vyčítať výsledky testov .. ďakujem

sona_v
21. jan 2022

@gabika4 MUDr.Seman, poliklinika Sekčov 👌

liliputka2131
23. jan 2022

@gabika4 tak ako komentar vyssie mudr seman bola som u neho pred par dnami vyborny lekar aj sestricka

gabika4
autor
23. jan 2022

@sona_v
@liliputka2131 ďakujem, skúsim mu zavolať či má nevezme ...neviete či berie v pohode ľudí a ako dlho sa čaká na termín ? Momentálne som tehotná, takže asi nemá význam ísť k reumatologovi a pred tehu som bola bez liekov, len sledovaná raz za polrok, keďže výsledky z krvi dokázali reumatizmus, ale prejavy som mala len sem-tam...len bojím sa, že po pôrode si užijem 😢 tak už si hľadám iného reumatologa, keďže môjmu lekárovi ani neverím, že je svojpravny 😢

liliputka2131
23. jan 2022

@gabika4 no uz volaj zajtra mu lebo ma cakacku ja som volala v decembri a mala som termin na februar az ale brat k nemu chodi tak mi vybavil skor on ti pomoze urcite aj sa vela pyta aj diskutuje ze nieje nejaky muľo primitivny

gabika4
autor
23. jan 2022

@liliputka2131 môj je naozaj blb...nikdy z neho neviem vyjsť, na otázky odpovedá všeobecne, akoby sám nevedel...a totálne ma vytočilo, že pol hodinu hľadal výsledky magnetickej rezonancie v počítači a ešte sa so mnou hádala, že mala som mu ich priniesť ja, pričom som mu stále dokola vravela, že mi povedali, že mu všetko pošlu...až ich nakoniec naozaj našiel v Pc 😡...u svojho som bola naposledy 3.8...az po polroku môžem zmeniť lekára, teda 3.2....urcite budem volať, dúfam že ma vezme ...

liliputka2131
23. jan 2022

@gabika4 vezme ta urcite a skor ako marec volne nema pocula som sestricku takze kludne volaj no ano to bude nejaka kokotia hlava ten tvoj doktor sory za vyraz✌mne seman rovno povedal ze netusi co mi je ale ze pride nato takze mu verim

karolina04
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika4
autor
27. jan 2022

@karolina04 vy máte iného lekára ?

karolina04
27. jan 2022

@gabika4 k nemu už nechodim

gabika4
autor
27. jan 2022

@karolina04 to som pochopila, ale už nechodíme k žiadnemu reumatologovi ?

liliputka2131
27. jan 2022

@karolina04 nezistil vam co vam je ci?neviem no bral mi na vsetko krv pytal sa riesil co jak mi je brat k nemu chodi hned mu povedal ze ma DNU mame to v rodine ale ku mne sa vyjadril ze to dna na stopercent nebude ze skor nejaka bakteria migrujuca 🤔

karolina04
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolina04
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liliputka2131
27. jan 2022

@karolina04 jasne ja to chapem ja sa spolieham na neho ze ukonci nieco co uz trva pomaly dva roky a niet konca teda dufam ze ukonci

karolina04
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liliputka2131
27. jan 2022

@karolina04 dakujem napodobne✌

leonie35
7. apr 2022

@gabika4 Som prekvapena z vyssie uvedenych odpovedi resp.skusenosti. Dnes som u vyssie spomenuteho lekara a povuem Vam, ze s tak arogantnym pristupom som sa este nestretla. A to nam pochodenych ozaj velmi vela lejsroc, nakolko obaja rodicia su-boli onko pacienti (ocko bohuzial uz zomrel). Sestricka bola velmi mila, ozaj velmi zlata, objednavala som maminu asi pred mesiacom. "Pan" diktor nam v ambulancii povedal, ze novych pacientov neberie, ze to by musela mat taky vazny stav, ze zomiera a ze on sa moze rozhodnut koho vezme a koho nie, lebo su 4 reumatologovia na vychodnom Slovensku.. Ja som ostala v nemom uzase. Opytala som sa, ako je mozne, ze ma sestricka objednala a kazala mi priniest vymenny listok od obvodneho leekara, ked neberu novych pacientov?! Zavolal si ju a "zjazdil" ju pred nami. No fakt otrasne jednanie

leonie35
7. apr 2022

@gabika4 Ospravedlnujem sa za "preklepy" az teraz po sebe citam 🙂

liliputka2131
7. apr 2022

@leonie35 seman bol arogantny?

leonie35
7. apr 2022

@liliputka2131 Ano, presne ako som popisala. A to nam jo odporucala nejska znama. Ja som bola ozaj v soku z jeho spravania 😔

liliputka2131
8. apr 2022

@leonie35 to ma mrzi to som fakt prekvapena lebo ja som u neho bola v january tohto roku a ani naznak arogancie alebo nevhodneho spravania

gabika4
autor
8. apr 2022

No super, ja som sa ešte stále neobjednala k novému reumatológovi ...a teraz po tom, čo ste tu napísali, že nových pacientov už neberie, tak neviem komu mám volať 😢 momentálne som tehotná a viac ako 2 mesiace som len ležala, tak som nikde nevolala, keďže som nevydržala stáť ani 10 minút ...teraz sa mi dá aspoň hýbať, tak som chcela volať Semanovi...no, už fakt netuším kde mám isť 😢

leonie35
8. apr 2022

@gabika4 ako skusit mozte, mozno Vas bude povazovat za vazny stav, mojej mamke povedal, ze by ju osetril v stave, keby umierala 🤦‍♀️ To je podla mna cez ciaru, ked sa takto vyjadri jeden lekar

gabika4
autor
8. apr 2022

@leonie35 mňa už naozaj trafí...momentálne chodím kvôli rizikovému tehotenstvu na hematológiu, endokrinológiu, diabetológiu a samozrejme gynekológ...bola som kvôli bolestiam na ortopédii a všimol si lekár, že som mala mať kontrolu u reumatológa vo februári, no v tom čase som len ležala a plakala od bolesti...už nechcem ísť k starému reumatológovi, je to dedušku 70+ ani neviem koľko presne rokov má, nič mu nerozumiem a mám pocit, že ani on sám sebe 😢 pchal ma tabletkami od bolesti, z ktorých som mala skoro pol roka neskutočné bolesti žalúdka, ešte doteraz mám žalúdok nie v dobrej kondícií 😢...asi sa musím zamerať na celé východné Slovensko, tak som zúfalá...

meliska7
13. nov 2022

Dobry den chcem sa opýtat moja lekarka ma podozrenie na tuto chorobu v piatok idem k reumalotogovy mam vsetky priznaky co sa tykaju tejto choroby chcem sa opýtať keďže som do teraz pracovala budem ešte môcť pracovat nakoľko je moja práca fizicky narocna

meliska7
15. nov 2022

Ahojte chcem sa spýtať ako bojujete s ranným dychanim pri tejto chorobe

gabika4
autor
15. nov 2022

@meliska7 aké dýchanie?

medulienka03
16. okt 2023

@gabika4 Ahoj 🙂
chcem sa opytat, bola si nakoniec u toho reumatologa Semana?

gabika4
autor
16. okt 2023

@medulienka03 nie, moja reuma je nejako upokojená...zaujímavé je, že keď mám nadváhu tak nemám problémy, keď schudnem, tak mám hned bolesti :/ ...momentálne mám nadváhu 20 kg ...dve tehotenstva a veľa rodinných tragédii si vybrali svoje...podarilo sa mi schudnuť zatiaľ len 10 kg :( ....reumatologa budem riešiť až budúci rok 🙂