Dobrý neurológ na herniu platničky - Prešov/Košice a okolie

venividivikinka
18. okt 2021

Ahojte, hľadám dobrého neurológa.

Dnes som dostala výsledok z MRI - mám herniu platničky a ďalšie dve sú na spadnutie. O probléme som tušila, chcela by som to opraviť cvičením, už mám termín u fyzio, ale chcem, aby výsledok MRI pozrel aj kvalitný neurológ, a povedal svoj názor.

Veľmi pekne ďakujem.

tani777
19. okt 2021

Spisska nova ves,mudr.dvorak alebo horny 👍 oni su uplne top,velmi ich odporucam

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jazminn
19. okt 2021

Dr. Alfen Košice...

anavka4
27. apr 2022

@venividivikinka ahoj mozem sa opytat ake si mala tazkosti ked si o tom tusila ? Asi mam podobne problemy

venividivikinka
autor
28. apr 2022

@anavka4 no bolesti chrbta, je tam presne take vystrelovanie bolesti do nohy keď ju dvíhas v ľahu, taky je aj test na to.

Inak neurolog nula bodov, absolútne. Pomohol mi fyzio 🙂

anavka4
28. apr 2022

@venividivikinka len dvihnut nohu v lahu ? A mala by boliet ? A fyzioterapeut nejake cviky pomohli alebo napravanie ?

venividivikinka
autor
28. apr 2022

@anavka4 v polohe lezmo na chrbte pomaly dviham celú nohu dohora a v istej polohe mi vystreli bolesť z chrbta do celej nohy - to je príznak platnicky. Ale nemusí sa to prejavovať vždy, ja to napr teraz nemam vôbec (ale som tehotná, vtedy je vsetko ine) ak to mate blízko, odporúčam v PO prestige fyzio a konkrétne Jožka. Je perfektný. On vyšetrí kompletne na prvom stretnutí. Pomohlo mi pravidelne cvičenie, nic ine. On mi poslal cviky a ja som si každý den cvičila, po tehotenstve sa k tomu vrátim, lebo pomaly siel do posilnovania a boli by sme sa dostali aj k chudnutiu, len som mala tazke tehu