Chirurggia v Prešove

stanula1984
14. jún 2023

Kam na chirurgiu v Prešove ?
Samozrejme dobrý lekár a prístup k pacientovi 😉

dota6
14. jún 2023

@stanula1984 bola som na chirurgii na Sekčove na poliklinike (najbližšie pre mňa) pri dr. Andrejkovej. Lekárka je trocha svojská, ale ako lekár v pohode. Išla som s chúlostivým problémom :D a odľahlo mi, že som našla ženu. Bola v prístupe citlivá a odborná.

ikonica
14. jún 2023

Bola som u troch aj v nemocnici na pohotovosti.. Kvokacka v centrume ok, Zofcak v Muco ok, Sarocky vojenska nemocnica ok (hoci som mala pocit, ze na niecom fici 😁), Dragula nemocnica hroza a des...

veronikag18
14. jún 2023

@stanula1984 Chomo na Švaboch alebo Kvokacka v centrume
@ikonica zo Šarockeho som aj ja mala taký pocit a Dragula už nerobí, je na dôchodku.

ikonica
14. jún 2023

@veronikag18 ja som tam bola asi v r 2018...chvala bohu ze uz je na dochodku... Tak necitliveho netakzneho cloveka som v lekarskej sfere este nestretla... Odbornost neviem posudit, ale ako clovek 👎

veronikag18
14. jún 2023

@ikonica je náš sused ale iba sa pozdravíme nič viac. Od korony je na dôchodku myslím. A počula som už veľa sťažnosti naňho ešte keď pracoval.

ikonica
14. jún 2023

@veronikag18 tak to bud rada ze si ho nestretla v jeho praci... Ja mam len jednorazovu kratku skusenost ale nezabudnem na to nikdy...

Z menovanych na prvom mieste odporucam Kvokacku a na druhom Zofcaka

stanula1984
autor
14. jún 2023

@ikonica kvokačka centrum ako to tam funguje treba sa objednať alebo poradové číslo ?

ikonica
14. jún 2023

@stanula1984 neviem ti povedat aktualne info... Bola som este pred covidom...