Zaseknutá umývačka

14. sep 2024

Ahoj prosím neviete poradiť? Umývačka skončila program otvorila sa ale ten dzindzik sa nezasunul naspäť.. Este sa mi to nestalo. Tym padom ju neviem zavrieť ani pustiť program..

docq
14. sep 2024

Aka je to znacka.

egonsk
14. sep 2024

mozno je ten dzindzik zbytocny a tak ho mozes odlomit. Ak nebol zbytocny, opravar prinesie novy a spravi aj kompletnu udrzbu, aby znovu fungovala ako treba 😉

andrea_82
14. sep 2024

@egonsk ten dzindzik je tam nutny, lebo na konci sa vysunie a tym otvori dvierka.

Mne sa to raz tiez stalo, tusim som ho rucne zatlacila spat. Ale nerobit nasilu, radsej opravara.

egonsk
14. sep 2024

@andrea_82 moja umyvacka dvierka neotvara a vobec mi to neprekaza, ved zapipa, ked skonci a ukaze na displayi. Ak je to len samootvaraci mechanizmus, tak pouzitelna by mala by aj bez neho 😉

andrea_82
14. sep 2024

@egonsk ja bezne dam vecer umyvat a idem spat. Ona sa v noci otvori a do rana vyschne. Takze to, ze to ty nepouzivas, neznamena, ze autorka otazky na to nie je zvyknuta. Moja umyvacka napr. nepipa.

nelka93
Včera o 08:44

@egonsk moja nepipa a tiež sa otvára sama. Určite to nelamat, lebo jej to dajú za činu, že to mechanicky poškodila a nezreklamuju

simca06022011
Včera o 08:47

nevies ho zasunut naspat? zohni sa a pozri ci nie je zaseknuty.. ak je v zaruke, tak potom skor ako zacnes riesit, volaj servis.