Zašednuté prádlo

29. júl 2024

Ahojte prosim poradte mi...pokazila sa mi pracka a kedze mam male dieta a nutne som potrebovala oprat dala som oprat k susedke....dala som jej svoje pracie prostriedky ktore pouzivam bezne ale zjavne sa o pracku nestara alebo co....proste oprate povodne biele pradlo vyzera akoby preslo kominom...co robit?? Dakujem za kazdu radu.

markusrasford
29. júl 2024

Dat si opraviť svoju pracku a ešte raz to preprat. Susede sa poďakovať hold stávajú sa aj takéto veci. Riziko prania v druhej práčke obnasa aj takéto veci.

autor
29. júl 2024

@markusrasford dakujem stalo sa pradlo je zasednute.

egonsk
29. júl 2024

mal som snehobiele ponozky, babka mi ich oprala... hadaj aku maju farbu 😁😁😁 ... to sa proste obcas stava. Inak ponozkam uz opratie ani dalsie nepomohlo, rovnako vdaka avivazi co pouzila su makucke a nesajuce... heh 🤪😁

vevebono
29. júl 2024

Ak je čisto biele, išla by som do perexu. Ale pozor, raz som prala babatkovske biele tepláky, a po save zmylo tú bielu, a nakoniec boli oranžové 😂

viestta
29. júl 2024

Kup si v DM perkarboat, pridavaj k prasku do pracky a casom sa to vyriesi.

kp7333
29. júl 2024

Skusila by som nabuduce oprat v prasku, ktory obsahuje bielidla a rozjasnovace - napr. Ariel white. Mne sa takto podarilo vybielit aj zasednute vyse 30 rocne perinky pochadzajuce este z mojich babatkovskych cias.

lakebabe
29. júl 2024

Ak je čisto biele tak chod do DM kúp taky ich dm Vanish práškový na biele, kúp taky sprej v DM Denkmit na škvrny a žlčove mydlo z toho prvého nasyp aj tretinu dózy, z ostatných tam odlej od oka . To mi zachránilo prádlo keď sa mi k bielemu dostala kriklavozelena handra co všetko zafarbila