Zafarbená plachta od čiernych legín

Ahojte ženy pri lezani sa mi neako zafarbila biela plachta od čiernych legin .. myslite že sa to dá ešte vyprať??

marty_4
5. mar 2024

tak to neviem, ci sa to podari, ale skus tie papieriky na zachytenie farby, co sa davaju k praniu a prasky na bielenie.

monro
5. mar 2024

ako prve by som vyhodila tie leginy a potom aj tu plachtu 🙂

milanemila
5. mar 2024

@danielkarebjakova ja by som hlavnevyhodila leginy 🙈 plachta neviem, mozes skusit dat trochu sava do prania.

danielkarebjakova
autor
5. mar 2024

@monro hahaha asi budem musieť 🤣🤣🤣🤣🤣

lakebabe
5. mar 2024

@danielkarebjakova fu tak to musí byť riaden bordel v leginach legíny do koša plachtu skus namočiť do bieliaceho vamishu a potom vyprať na 60 s vanishom ale pochybujem, že to pusti. Keď mi tak zapustili rifle do tričká nepustilo

lakebabe
5. mar 2024

@danielkarebjakova ešte prosím ta odkiaľ boli tie legíny z akého obchodu až sa radšej vyhnem 🙈 by som im tu plachtu zaniesla na predajňu nech ti ju zaplatia

syslik81
5. mar 2024

ak mas toto v postely tak nechcem vediet co vsetko sa dostalo na gauc stolicku a hlavne pokozku .. btw oblecena do postele? to fakt? vies co vsetko mas na dennom obleceni a potom v tom spis... kazdopadne tvoja volba - ak nepomoze savo tak len vyhodit ..

jaskolka
5. mar 2024

@danielkarebjakova to co bol za materiál, ze takto pustili farbu? ja by som vyhodila najorv tie legíny a asi aj plachtu.

lakebabe
5. mar 2024

@jaskolka predpokladám bavlnené zle na farbené možno nevyprate prvý raz poriadne

babulkomale
5. mar 2024

@danielkarebjakova fuj to je humus. Ty neperies nove veci pred pouzitim s obruskami na zachytenie farby?

simona20201309
5. mar 2024

@babulkomale podľa mňa je oveľa väčší humus ísť do postele v leginach 🙈

@danielkarebjakova nabudúce si radšej daj dole nohavice ak si chceš ľahnúť do postele kde sa spi 😀

babulkomale
5. mar 2024

@simona20201309 vsak to je jasne, ze aj to je humus.
To uz moje deti vedia ze v obleceni na von si nelihame do postele.

solange7
5. mar 2024

To si sa tam ako dlho valala preboha. 😀

zuzana76
5. mar 2024

@simona20201309
@babulkomale mozno tie leginy ma ako domace oblecenie, aj ja ich nosim iba doma a do postele by som v nich kludne isla, ak som v nich neupratovala, nerobila nic spinave a boli by vytiahnute ciste zo skrine, ano, su nepriedusne vacsinou a nie pohodlne ako pyzamo, ale nevidim inak rozdiel v pyzame a leginach na doma, teda domacom obleceni.

babulkomale
5. mar 2024

@zuzana76 mozno...osobne nedokážem spat v obtiahnutom, ale tak kazdy sme nejaky.

alexandraas
5. mar 2024

@solange7 to iste mi napadlo😁😁

danielkarebjakova
autor
5. mar 2024

@syslik81 vám pekne jebe jasne spim v leginach😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

danielkarebjakova
autor
5. mar 2024

@solange7 mesiac 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 vy ste ozaj mimo zeny

beloved
5. mar 2024

Baby, mne takto farbia tmavomodre rifle z Bonprixu, vyprate boli v pracke na dlhom programe uz aspon 20x a farbia stale. Nemam teda tmavu plachtu, lebo v nich nechodim do postele, ale spodne nohavicky mam z vonkajsej strany zafarbene, aj tricko, ktore mam do nich zasunute ☹ Uz som sa zmierila s tym, ze ich musim vyhodit ☹

lakebabe
5. mar 2024

@beloved mne takto farbili jedny rifle z malého butiku netuším zkade boli nepomohlo nič ani oprat milión krát zafarbilo mi nohy , tričká , kabelku bielu aj cizmy takže len smer kos🙈

beloved
5. mar 2024

@lakebabe Presne toto aj mne robia a to nie su prve gace co mam z Bonprixu a nikdy mi to ziadne nerobili, len tieto a taaaak ich mam rada ☹

lakebabe
5. mar 2024

@beloved ja som ich vyhodila keď mi zničili kabelku normálne ma to vytočilo 😄

beloved
5. mar 2024

@lakebabe To ti verim 🙂

maminkadeticiek
5. mar 2024

Viac by ma trapilo kolko chemie sa ti z nich dostalo do pokozky.

viky173
5. mar 2024

Ako sa tu vsetci pohorsuju nad tymi leginami, ale kde pisala, ze v nich chodila von? Nic som take nezachytila asi som slepa. Ja nosim leginy iba doma, robievam pravidelne z domu a teda obcas si dam pauzu pocas narocneho dna tak, ze sa natiahnem na postel a ano v leginach, no stale nechapem co je na tom hnus, ked som v nich iba na stolicke pripadne gauci.

viky173
5. mar 2024

@danielkarebjakova myslim, ze to uz asi nevyperies, ale za pokus nic nedas. Inak take iste obliecky na vankus a paplon som mala aj ja 😀

lakebabe
5. mar 2024

@viky173 môj dennodenny úbor sú leginy a tričko lebo robím doma iba každý deň obmienam model 😄

danielkarebjakova
autor
5. mar 2024

@viky173 tiež nechspem aké konšpiračné teórie niektoré ženy dávajú 😂😂😂😂😂 aspoň má pobavili na večer 👍🏻

patricia1978
10. mar 2024

Aj nám oblečenie zafarbilo bielu plachtu a ani pranie na 60 to nepustilo. Čo by pomohlo? Bielidlo nejaké?

zena666
10. mar 2024

Bielu plachtu do sava a cierne leginy do octu 🙂