Vrchom plnená práčka

dominima
9. aug 2023

Ahojte chcem sa poradit akej znacky mate pracky (vrchom plnena) vo vasej domacnosti. Nejake tipy, triky na co sa zamerat, a cim ste spokojný.
Ďakujem za kazde odporucanie

marca12
9. aug 2023

@dominima Mam elektrolux a bez jedinej chyby uz cez 10 rokov

anicka182
9. aug 2023

@dominima ja som šla do znacky Electrolux, kvoli tomu ze nadobky na prach ma nad bubnom a nie ja dvierkach, to mi ako prve vzdy začalo korodovat, zle sa to cistilo aj ked sa to dalo odmontovat a umyť ale nikdy som to nevedela poriadnu zvnútra vydrhnut a stale som mala pocit ze to smrdí.

daniela2202
9. aug 2023

@dominima electrolux 12 rokov 😊👍

majka99999
9. aug 2023

Tiez Elektrolux. Trocha dlho perie a je z tych, co bavlna 2+ hodiny trva a neda sa nastavit trebars podla spinavosti pradla ako ma svokra. Ale tej zhrdzavelo to veko, lebo v nom ma dieiry na pracie prostriedky. Inac nasa funguje 12 rokov, raz sa tam daco vydralo tusim v 2019, opravar opravil, inac sme nemali problemy. A ano, nadoba ide vybrat a da sa vycistit, blbe je ze gel na pranie stecie cez dieru, ale teda ja nepouzivam, smrdela mi pracka a s praskom tento problem nie je. Avivaz ma taku lepsiu dierku, nevytecie.
Ono tie pracky su rozne, nasa napr. nema digitalny displej a max. high-tech je, ze sa da nastavit posunutie prania o 3, 6 a 9 hodin, co na home office je nepodstatne.

sima234
9. aug 2023

Tiež mám Electrolux, kupovaná minulý rok, som spokojná. Predtým sme mali Zanussi a bola skvelá, mysleli sme, že sa pokazila, tak sme kúpili novú a nakoniec stále funguje. Aj pre mňa bola podstatná tá nádoba ma prášok (to mala aj zanussi, preto som chcela, aby aj nová mala). Mama má Whirpool a to dávkovanie na dvierkach je nič moc.

marrilyn
9. aug 2023

@dominima tiez mozem odporučiť Electrolux. Mala som ju 13 rokov bez jedinej opravy, prezila aj tri stahovania bez zaisteneho bubna. Teraz jej zhorela elektronika a vzhladom na vek by sa uz oprava neoplatila, tak som ju pred 2 tyzdnami vymenila.

mirro
9. aug 2023

Elektrolux, hlavne kvôli umiestneniu násypnikov.

tanyag
9. aug 2023

Elektrolux 😁

lilope
9. aug 2023

@dominima tiež máme Electrolux podľa rady predajcu.

barbora19911
10. aug 2023

@dominima Electrolux nikdy viac ! Strašne nahlas perie splesnivela mi po dvoch rokoch ..teraz som kúpila AEG a som spokojná 🥰

gir
10. aug 2023

Elektrolux, funguje 11 rokov 👌

ikonica
14. aug 2023

Mali sme elwctrolux 12 rokov, po vymene loziska funguje dalej u ineho majitela...

misienka123
12. dec 2023

@majka99999 Elektrolux práčky zhora nemajú 15 minútový program?

majka99999
14. dec 2023

@misienka123 nove maju 14 minut, stare, netusim, neperiem tak kratko.

misienka123
14. dec 2023

@majka99999 spokojná?14 minút paráda ..