Vonný olej z voňavého domova

8. apr 2023

Ahojte prosím ktorý olej do prania z voňavý domov je naj? Mám rada vôňu podobnú zlatému lenoru napríklad alebo modrému. Je tam niečo také podobne?

petamich
8. apr 2023

teraz maju akciu na vzorky za 0.99 centov kus s kodom LAURA a dorucenie Packetou zdarma 🙂 tak mozes vyskusat - je tam 6 vzoriek, do jedneho prania staci 0.5 sacku (cez tuto akciu mozes objednat max. 3 kusy vzoriek cize 3x6)

autor
8. apr 2023

@petamich ďakujem idem to skúsiť

petamich
8. apr 2023

ja som vcera objednavala, lebo uz som sa dlho odhodlavala 🙂 z okolia mam zmiesane nazory, tak skusim sama - len teda teraz som si uvedomila, ze som hlupa, lebo sa pytas na vonavy domov a toto je puella 🤷‍♀️🙈 prepac

autor
8. apr 2023

@petamich z puella sú ktoré dobre? Mne je asi jedno či voňavý domov alebo puela 😀

petamich
8. apr 2023

vies co kazdy inak tvrdi - niekomu modra, inemu ruzova (tieto dve som najcastejsie pocula), tak skusim sama a uvidim, obavam sa, ci to nebude moc intenzivne na mna ale tak za tych par penazi aspon vyskusam

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miette
8. apr 2023

Puella je slaba, skus radsej ten Vonavy domov, za tu cenu staci menej naliat a teda dlhsie vydrzi.
Ziadna vona mi tam nepride ako Lenor, je to uplne iny typ voni ako avivaze, ale co by som odporucila je klasicka Diamante, je svieza a asi najoblubenejsia u ludi, aj u mna. Celkovo diamonde su super aj Bamboo a Ylang, take vyraznejsie.
Potom z takych jemnejsich su napr. Smeraldo, Ninfea - tie su vonou podobne ako Indulona alebo Nivea.. alebo Thomas, Luna.. ja som objednala najprv vzorky a tak som poskusala co mi sadne, lebo kazdy ma ine rad..

bielavila
8. apr 2023

Z puelly mne najviac quinka
Z vonavy domov diamant, perla, dolce, thomas

marhulka13
8. apr 2023

Mne najviac vyhovuje zelená puella, giovani žiadna a teraz chcem aj ja vyskúšať vonavydomov. Nech viem porovnat

marhulka13
8. apr 2023

@richie233 nižšie sa pani pýta aj na smradlavu puellu

miette
8. apr 2023

@marhulka13 ako zelena Puella je Diamonde Ylang ylang a celkovo odporucam vsetky Diamonde. Ale inak vzorky, lebo maju tam veelky vyber, niektore su vyraznejsie a niektore slabsie.
Giovani ani mna nejako neohurilo, to uz skor Horomia je lepsia.

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
8. apr 2023

@richie233 uz ti je lepsie? dnes kvota na neprijemne komentare splnena? ci este par chyba 😉

marhulka13
8. apr 2023

@richie233 no a? Len pýtam ich rozšírila zadavatelke otázky obzor, ze sú aj iné možnosti a evidentne to nebol zlý napad

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marhulka13
8. apr 2023

@richie233 nie pýtam ich ale petamich

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marhulka13
8. apr 2023

@richie233 dobre maminka, nabudúce sa polepsim, sľubujem

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
8. apr 2023

@richie233 ak by si si precitala moj druhy komentar, tak som si to uvedomila aj sama (co si si isto vsimla, len to uz by si si nemohla rypnut), pripadne nasledne aj autorkinu odpoved, ze jej je to jedno, ci vonavy domov alebo puella, kedze zrejme nema skusenosti s ani jednym ani druhym

citanie s porozumenim tebe evidentne ide dokonale ale na sebareflexii by sa zrejme zislo popracovat, ak mas pocit, ze tvoje komentare vo viacerych diskusiach vratane tejto su korektne a slusne, snad mas nasledne aspon krajsi vecer 😃

autor
8. apr 2023

@petamich no teda... Nečakala som takú vášnivú diskusiu ohľadom smradľavo voňavého prania... Ďakujem za radu, už som objednala aj z puella aj z voňavý domov - však nestojí to majland tak prečo neporovnat 😀

sandyan
8. apr 2023

Ja pouzivam levandulu vonavy domov ta je kus silnejsia ale za mna top,striedam ju s diamante ylang ylang...a mam este armoniu a thomas,ale na mna su moc slabucke 🙂

petamich
8. apr 2023

prosim ta daj mi potom vediet ak si spomenies 🙂 puellu zistim aj sama a vonavy domov, si rada necham poradit

gejb
8. apr 2023

Asi píšem neskoro 😁😁 ale ja som minulý týždeň objednala z voňavého tie skúšobne malé balenia 5x100ml. A nesedí mi ani jedno...ak máš šancu chod ovonat do kamennej predajne...ja som objednávala podľa recenzi a katastrofa 🤣

slavomira236
8. apr 2023

@gejb ahoj a ake si brala?

gejb
8. apr 2023

@slavomira236 dolce sladká -celkom sa dá, Diamante- klasická avivazova aróma. Ostatne mi smrdia...

gejb
8. apr 2023

@slavomira236 je to ako s parfumom. Každému vonia niečo iné takže isto odporúčam malinke balenia na začiatok alebo oVonat v predajni .

lucyl13
8. apr 2023

Ja používam detskú Dolce na detské prádlo pre dcéru … krásna vôňa … potom taký najviac obľúbený je Diamante Ylang, Riccardo, Passione, Diamanate Bamboo, Levanduľa … z Puelly za mna top sivá Frayo… zelena Ylang mi vonia veľmi podobne ako Ylang z VD. A najradšej mam asi značku Il Bucato Di Adele - tam sa mi páči Fresco Bucato, Gocce Di Pulito, ylang Ylang De Gelsomino, bianco Puro, Giornats Di Sole, …

lucyl13
8. apr 2023

@gejb magnolia a perla mi veru tiež nepasujú vôbec … nepáči sa Ti ani ten Ylang ? Ten sa väčšinou páči každému 😊

gejb
8. apr 2023

@lucyl13 ten Ylang Ylang je taky OK. Priemerná vona,ktorá mi neprekáža, ale nic extra. Druhý krát by som ju nekupila