Voňavý domov - najlepší olej

4. aug 2024

Ahojte chcem vyskúšať viete mi poradiť aký olej do prania je naj? Dakujem

tim23
4. aug 2024

Kúp si vzorky

luciferka93
4. aug 2024

Pánsky určite YU GO, a dámsky používam Petali Di Rosa ten je moja Topka, ale dá sa použiť aj na pánske veci, super je aj Fiori Di pesco taky jemný broskyňový, a mala som aj vonavy domov ta bola taka nijaká ale skôr sladká a ešte neve ale ta mi tiež nevonala.... Svokra mala raz diamante ylang ale za mňa príliš orientálna.... A skvelá vôňa je od plackovej PURE baby na detské to je asi TOP akú som cítila na detské veci ☺️ záleží akú vôňu preferuje, sladkú, ovocnú, silnejšiu, orientálna, kvetinovú, treba čítať zloženie a co je prevažujúca zložka a isto nájdeš tu svoju

danyelia
4. aug 2024

Ahoj, pre mňa je naj Diamante Ylang Ylang - výrazná a svieža, vonia po nej celý byt aj chodba, keď vyperiem...

chrobak7
4. aug 2024

Každému vonia niečo iné naj. Kúp si vzorky a uvidíš, ktorá je pre teba naj.

matrioshka333
5. aug 2024

Aký olej do prania? 😯 Myslela som, že existuje len prach a aviváž 🤣 prosím rozšírte moje vedomosti. To akože éterické alebo existujú špeciálne do práčky? A ako je to v prípade alergikov? Ďakujem

iv007
5. aug 2024

Smeraldo, Diamante a Sport. Najskor som vsak kupila vzorky a onuchavala

luciferka93
5. aug 2024

@matrioshka333 je to vonavy olej miesto avivaze, je šetrnejši k práčke, veci voňajú omnoho dlhšie. Skus pozrieť stránku vonavy domov. Akurát je to finančne drahšie, keď doperiem aj deky voňajú mi x mesiacov keď ich vytiahnem potom..... Všade síce píšu ze stačí 5ml no ja musím dať 20ml na pracku aby to bolo naozaj výrazne cítiť ☺️☺️

jaja9098
5. aug 2024

Ylang ylang najlepsi ostatne mi vobec nevonaju

zorkahorka
5. aug 2024

Mam 4 druhy, najkrajsia je ylang ylang

marhulka13
5. aug 2024

Baby a nerozleptava vám to pracku? Dlho som používala puellu , nádherná vôňa, no keď to kvaplo na plast, tak to postupne rozleptalo, preto som s olejmi prestala

luciferka93
5. aug 2024

@marhulka13 mne sa teda nestalo nikdy a to som skúšala aj horomia oleje

dzejn80
5. aug 2024

za mna su top Ninfea a Diamante ylang ylang