Voňavý domov - najkrajšia vôňa

zanet266
6. feb 2024

Ahojte. Prosim oleje vonavy domov do prania,poradite najkrajšiu vôňu.chcem vyskusat, nič korenisté,ale skôr take bábätkovske. Dakujem♥️🙂

medda_beda
7. feb 2024

@zanet266 Mne ako babatkovska vona pride ylang ylang ked sa da do pracky primerane.

kacusik69
7. feb 2024

alebo Ylang zlta… jedna z nich urcite - sama som este neskusila ale znama v tychto perie a neskutocne jej voni oblecenie, len mi nevedela povedat ktoru presne pouzila kedze ich strieda… chystam sa tiez do predajne po vzorky alebo teda ovonat 🙃

egonsk
7. feb 2024

@zanet266 babatka vonaju aj prirodzene a prostriedky ktore sa pouzivaju na pranie pre babtka su jemne az nasladle tiez. Naco si znecistovat ovzdusie chemiou este?
Ale ked tak velmi chces, tak co takto nejake ihlicnany nech rozvoniavaju?

zuzkacik4
7. feb 2024

No za mna bud Smeraldo alebo Thomas, pripadne este Ninfea..ale ak chces fakt taku babatkovsku, ako detsky puder - tak od Plackovej Baby Pure

zorkahorka
7. feb 2024

Pri babatkach by som bola opatrna. Mam doma 3rocaka s ekzemom a stalo sa, ze som mu v tom oprala slipy a mal cerveny zadok..drazdi to
Ak chces vonave, biela avivaz cocolino je vonave.v kombinacii s detskym persilom. Obe su navyse sensitive

zuzkacik4
7. feb 2024

Ale ved ona nikde nepise, ze v tom ide prat babatku...ona len opisala, aku vonu hlada 🤷‍♀️

zanet266
autor
7. feb 2024

@zorkahorka
@egonsk ja nikde nepíšem že idem prať bábätku v tom. Ja už nemám bábätká 🤣 chcem aby mi voňali obliečky a deky peknou jemnou vôňou. 😁 Ďakujem ostatným za tipy ,Vyskúšam 🍀

zanet266
autor
8. feb 2024

@medda_beda tak dneska má prísť ta čo ste poradili. Teším sa ako rozvonia dom🙂🍀 dakujem

medda_beda
8. feb 2024

@zanet266 Je dosť intenzívna, takže jej nedávajte veľa 🙂

tamtamka26
13. feb 2024

dnes mi prišla Ninfea, vonia jemne, púdrovo, nevtieravo... a potom Dolce je krásna. tú si objednám aj vo veľkom balení nabudúce...

anjelik2358
13. feb 2024

https://www.vonavydomov.eu/olej-do-prania-diama...
táto mi zavoňala, je podobna ako ylang a mne pripomina babatko.

Teraz som si objednala od Plačkovej dve detske vone a mne sa zdajú ťažké.