Voňavé prádlo

11. aug 2024

Ahojte proism vas milujem čistotu a voňavé pradlo mate nieake zaručene skúsenosti ako vam pekne vonia pradlk aj po vyplatí čistíme pravidelne aj pracku ale mam pocit ze to pradlo vonia 5 minút a dost🙈 niektorý ľudia voňajú tak krásne a silno skúšala som všetko prášky, gely kapsule,bez avivaze s avivazou aj tie olejové avivaze aj vonavy domov aj puella. Mate nieaky tip alebo odporučiť práci prostriedok ktorý pekne vonia aj po vyplatí viac ako 5 minut🙈

kvetka404
11. aug 2024

Používam toto a som spokojná 🙂 z Lidlu

esteris
11. aug 2024

Podľa toho, čo píšeš, prádlo určite vonia aj vám. Keďže to máš doma stále pod nosom, tak to už necítiš. Ak by niekto iný ovoňal vaše prádlo, určite by cítil tiež nejakú vôňu, lebo by na to nebol zvyknutý. A naozaj chceš, aby si bola cítiť pracimi prostriedkami? Mne osobne je občas špatne, ked z niekoho na metre cítiť lenor, ariel a podobne. Možno radšej vyskúšaj nejaké zaujímavé vonne sacky do skrine.

bimbina
11. aug 2024

Savo- univerzslny gel

marcellka32
11. aug 2024

Mne je doslova zle, keď niekto ku mne sadne/stojí a z pol metra cítim aviváž či tie oleje

autor
11. aug 2024

@marcellka32 mne je zle keď si sadne ku mne a smrdí od potu ale od špiny každá sme iná.

marcellka32
11. aug 2024

Kde píšem, že smrdí od potu a špiny???? Čo splietas??? Mám normálne oprate prádlo, použijem sprchu a antiperspirant denne, a dam si jemnú vonavku....

monillia
11. aug 2024

@marcellka32 mám to podobne ,neznášam puellu a podobne zázraky mne to spusta takú bolesť hlavy.

vivi2023
11. aug 2024

Ja napríklad milujem vôňu čerstvo opraného prádla a mám rada keď to aj cítiť na ľuďoch. Voňajú mi potom takou čistotou :D

marcellka32
12. aug 2024

@vivi2023 čisté oprate prádlo je v pohode, ale nie tie puella oleje a pol litra aviváže do prania

margotka17
12. aug 2024

Ten pocit mám aj ja, ale kamoška keď príde, vždy povie, že mám voňavé veci na sebe. No ja už tu vôňu necítim tak intenzívne ako ona. Do posteľneho prádla dávam troška škrobu, krásne to prevonia. A s avivazou občas pretriem aj stolík v obývačke aj kuchynskú linku. Krásne prevonia celý dom.

weleda123
12. aug 2024

@marcellka32
@monillia ja mám ešte 3/4 zelenej Puelly doma, čo to neviem minúť, lebo už mi je fyzicky zle z nej. V živote nikdy už nechcem žiadny olej na pranie vidieť.

Inak mne sa celkom osvedčila aviváž Kuschelweich z DM. Modrá. Príjemná vôňa, dlho ju cítiť z prádla.

sidonika
12. aug 2024

Súhlasím s Kvetkou. Ten gél s obsahom marseilskeho mydla nemá chybu. Vonia krásne, sviežo a čisto.Okrem toho vynikajúco rozpúšťa špinu -detske prádlo, stačí namočiť do roztoku a uvoľní aj zapratu špinu. . Toto ani persil neurobí

malinovka333
12. aug 2024

@marcellka32 a hlavne teraz tie puely vonave oleje . Uz mi to zacina vadit. Za mna je pradlo ciste vonave aj bez avivaze

malinovka333
12. aug 2024

@marcellka32 mne aj vonavky vadia. A teraz som.si vsimla se uz asi 2mesiace chodi jedna pani do kostola a totalne z nej citit puelu. Minule som si normalne presadla inde

monillia
12. aug 2024

@malinovka333 ta puella vyslovene smrdí na niekoľko metrov ,idem po chodníku 20 m odtiaľ zavesené prádlo a cítim to ,pritom vonku bezvetrie

littlepetka
13. aug 2024

@weleda123 škoda, že nie ste niekde poblíž hneď by som odkúpila tu zelenú puellu... Ževraj je najlepšia 🙂

weleda123
13. aug 2024

@littlepetka ja som si najprv zobrala vzorky a všetky sú humus, jediná čo voňala bola tá zelená. No veľmi sa mi páčila, priznám sa. Ale po asi 2 týždňoch používania mi z nej išlo hlavu odpáliť, to nehovorím ani o mojom mužovi - ten keď ju zaciti tak hneď nervuje, plus mi trošku vytieklo na práčku,lebo v nej mám pumpičku na dávkovanie a rozožralo to plast 🤨 ten mail si v Puelle za klobúk nedali, takže za mňa osobne - Puellu neodporúčam nikomu nikdy.

hara_vara
14. aug 2024

nedám dopustiť na Puellu
je super a viac vôní ✌️

simcas75
15. aug 2024

Koľko ľudí, toľko chutí. Tiež sa mi páči Puella ale nepoužívam ju do každého prania a hlavne, keď použijem, tak zakaždým inú farbu. Milión krát mi už kvapla kadetade a nič sa nerozožralo 🤦🤦🤦, to sú sprostosti.

weleda123
15. aug 2024

@simcas75 sprostosti? Asi ťažko. A podľa odpovede z Puelly ich to ani neprekvapilo, keďže je to koncentrovaný olej určený len na styk s vlhkou bielizňou a preto podľa pokynov, ktoré majú ani neviem kde uvedené nesmie prísť do styku s inými povrchmi, lebo neručia za to čo sa stane. Veľmi alibistická odpoveď od nich podľa môjho názoru a už len toto svedčí čo za bordel predávajú.
Samozrejme, ak to niekto používa, je to jeho vec, je mi to absolútne jedno, ale láskavo sa zdržte komentárov typu, že niekoho zlá skúsenosť je blbosť, lebo vy ju nemáte. Takéto odpovede ako ste dali vy sú totálna blbosť.

3petka
15. aug 2024

@weleda123 no na puellu som veru videla veľa recenzií s takto a ešte horšie rozožratou práčkou.

Ostatne tiež nemám rada keď niekto vonia až extrémne bolí ma z toho hlava. Ja používam prášok z DM a k tomu vždy dávam surf gél. Prádlo pekne vonia. A keď chcem aby voňalo ešte trošku viac tak som našla v DM také malé "aviváže" pekne voňajú a sú max v pohode.

Sama som jedného času používala cocolino aviváž a neviem prečo ale práve v tento moment mi prádlo začalo smrdieť, akoby som ho ani neprala. Prestala som používať a zase je všetko ok.

luxus10
16. aug 2024

autorka, mozno maslen pritvrdu vodu...cim maksia voda, vsetky pracie prostriedky su ucinnejsie...dalej sposob susenia, ak vonku, ak v susicke, ak doma navolno, ak s pouzitim odvlhcovaca elektrickeho...kazde vonia inak...dalej-niektore pracie gely sa neznasaju s avivazami...prosto spolu nevonaju...niektore kombinacie vyslovene smrdia...

odporucam -ja mam na vstupe vody do pracky zmakcovac vody, v pracke 2 magneticke gulocky cez kt. preteka voda a zmakcuju vodu...je to vyrazny rozdiel...ale, ked pouzijem praci gel persil s avivazou lenor...rozne kombinacie...niekedy pradlo vonia viac, inokedy menej, a niekedy aj smrdi...teraz som v at kupila praci gel blink na biele pradlo a skusam kombinovat s avivazami lenor..pradlo .vonia krasne...

vierkainka
26. aug 2024

@luxus10 prosím ťa...tie magnetické guľôčky sa daju kúpiť?

luxus10
26. aug 2024
simcas75
26. aug 2024

@weleda123 je mi ľúto vašich skúseností. Mne puella kvapla aj na drevený povrch aj na plastový povrch aj na laminat a to niekoľko krát a nič sa nestalo. Vy ste pre mňa nikto aby ste mi hovorila či sa mám alebo nie k niečomu vyjadrovať. 😃😃😃 Druhý krát si davajte lepší pozor aby vám nikde nič nekvaplo.

vierkainka
26. aug 2024

@luxus10 ďakujem ti pekne,idem pozrieť 🙂🙂

katrin21
26. aug 2024

@weleda123 puella hlavne nici pracky..uplne vrah rozozerie aj priehradku na avivaz ..
Ja pouzivam vonavy domov a teda uplne ina vona, jemna a nic nenici

malinovka333
27. aug 2024

@katrin21 tak ja som tu praveze videla prispevok z vonavy domov ze tie vone rozozrali ren plast.

weleda123
27. aug 2024

@simcas75 tak potom sa do budúcna nevyjadrujte takým štýlom ku skúsenostiam iných ľudí, že ich nazvete hlúposti. Hlúpe sú akurát tak také komentáre. Puella pri zadávaní objednávky odporúča dokúpiť si pumpičku na lepšie dávkovanie a tá tečie ako hovädo. Keby viem, tak ju na tú fľašu vôbec nenamontujem.
A propo - švagrinej dosť rozožrala aj drevenú poličku,takže na jednu stranu super, že vy také skúsenosti nemáte, ale iní ich žiaľ majú.

@katrin21 ja už po Puelle nechcem žiadne voňavé oleje ani vidieť. Keby tá hnusoba nestála 30 eur, tak už je vyliata v záchode.... No len na druhú stranu sa aj bojím, aby i tam nenarobila šarapatu, keby ju tam vylejem 🙈

katrin21
27. aug 2024

@weleda123 vyhod.. urcite