Vôňa na prevoňanie bytu

daduska28
27. feb 2024

Ahojte, prosím Vás máte nejaký nápad ako si vyrobiť nejakú vôňu na prevoňanie bytu? Mám aj tie oleje na pranie voňavý domov tak či ste skúšali niečo vyrobiť z toho. Alebo niečo také aby som to mohla nastriekať na gauč a prevoňalo to byt. Áno viem, že sa to dá špeciálne kúpiť aj v drogeriach takéto veci, ale tie mi až tak nevoňajú. Za každú skúsenosť budem rada🙂

janka1011
27. feb 2024

@daduska28 ja viem, že na toto si sa nepýtala, no vdychovanie tých pracich olejov alebo kadejakých voňačiek, sviečok a pod. je strašne škodlivé. Duplom ak máte deti.

daduska28
autor
27. feb 2024

@janka1011 áno aj to veľmi dobre viem ale proste mám rada keď je vôňa v byte. A deti zatiaľ nemáme

julia_romeo
27. feb 2024

ja s tymi vonami do prania umyvam zem, na pradlo to nepouzivam. vsetky vonaju na pradle umelo ale ked s tym umyjem zem je to ok...

daduska28
autor
27. feb 2024

@julia_romeo ja sa nemôžem sťažovať mám asi 7 obľúbených a tie používam na pranie.

julia_romeo
27. feb 2024

@daduska28 ved kazdy to ma inac. Ja som tiez s tym pravala kedysi ale uz nie. Vsetky tie vone, aj ked je kazda ina, maju taky spolocny "umely" zaklad a na pradle to velmi citit..

domi2425
27. feb 2024

@julia_romeo ja tiez davam na podlahu olej do prania, ked neumyvam parnym ale klasicky a to je topka, aj dva dni potom vonia byt intenzivne😄

zorkahorka
27. feb 2024

Vonavy domov kvapkam do odparovaca nad sviecku

dismonika
1. mar 2024

Určite nejaké prírodné esenciálne oleje... sú drahšie, ale stačí pár kvapiek do vody a zapáliť na chvíľku, prípadne nechať voľne odparovať...

8mirka7
5. mar 2024

My máme už dlhodobo z firmy lovitech prípravok a prevonia všetko,ako nám bolo povedané na začiatku - aj na wc,aj cigaretový dym. A ozaj to funguje aj pekne vonia. Ale používame striedmo kvôli deťom.