Vileda mop

sun_shine_2020
10. júl 2023

Ahojte, prosim vas, zvazujem vileda mop. Aky je medzi nimi rozdiel? Pri jednom akoby tocim tu handru vo vedre a pri druhom ju tak "vysucham". Alebo je aj v niecom inom rozdiel? Dakujem

marsmykkok
10. júl 2023

Asi tak, odporúčam jedna, ten šliapací mechanizmus som mala na strapcovom Vileda a rýchlo sa pokazil a ako náhradný diel je už nedostupný na stránke Vileda 3 roky...

daniela2202
10. júl 2023

@sun_shine_2020 číslo 1 je výborný 😊👍

denisah6
10. júl 2023

Ja som za dva. Najskôr som mala ten špagetový trojuholníkový šliapací, teraz mám tento plochý šliapací a "starým" umývam vonku na terase, nový mám vnútri. Za mňa super. A ten prvý šliapací mám už asi osem rokov. Umývam dvakrát týždenne a ten mechanizmus vôbec nie je pokazený.

marsmykkok
10. júl 2023

@denisah6 no ešte stará dobrá kvalita. Ja som kúpila ten strapcovy s týmto šľapacim vedro jar 2020, po nejakých 3 mesiacoch už nebol ako za nova, ale na viac stlačení sa dal vyžmýkať, postupne čím ďalej tým horšie a po 2 rokoch nešlo žmýkať vôbec, mop úplne mokrý a aj podlaha. Teraz ma ten prvý a hádam ten vydrží dlhšie-jednoduchší systém a umýva sa s tým tiež fajn

saxana000
10. júl 2023

Bez mechanizmu ten prvy je lepsi kolkokrat tam ten mop zatlacis tak suchy/mokry ho budes mat..ale pozeraj ten vacsi xxl.ten zakladny je strasne krpaty