Vileda alebo lacnejšia náhrada

neferneferuaton
28. apr 2024

Ahojte, idem kúpiť vileda so slapacim systemom . Ale chcem sa opytat mate niekto tento system ale inej znacky? Povedzme lacnejšie? Oplati sa to či radsej drahsiu viledu. Ďakujem

butterflyeffect
28. apr 2024

Mam viledu original- uz 6 rokov oplati sa, zas nie su az take drahe ked si prepocitas ze vydrzi roky

Dokon teraz googlim a ved uz sa da kupit od 30 eur na niektorych strankach to ani nahradu lacnejsiu nenajdes

aurelia2000
28. apr 2024

Áno oplatí. A v nejakej akcii si kúp aj dostatok náhradných navlekov, aby si ich mohla spolu oprať a mať k dispozícii vždy čisté.

caroline_
28. apr 2024

@neferneferuaton mam viledu, stojí len okolo 30€,a fakt sa oplatí, ako lepší mop som nemala, a tak často som podlahu nikdy neumyvala

snowflakenel
28. apr 2024

Mam viledu mop presne.od.roku 2015. Menim lem tu strapcovu cast podla potreby. Za mna,spokojnost, lebo ten kybel aj samotny mop je pevny, nie ten tenky plast, ktory casto praskne pri silnejsom buchnuti, naraze....a.pod.

midka
28. apr 2024

A ktorú víkendu máte? Na nete je niekolko druhov?

caroline_
28. apr 2024

@midka ja mam tuto : https://www.4home.sk/vileda-easy-ultramat-mop-s...

Som spokojna, ani raz sa nemusím dotknut mokrej hanry, ani pri zmykani

pinkgirl
28. apr 2024

Tu platí, že na niektorých veciach sa neoplatí šetriť. Vileda je z kvalitného materiálu, dobre vymyslená, bude ti dlho slúžiť k spokojnosti.

benit
28. apr 2024

Mala som leifheit taky ze som ho musela dat dolu a preplachnut, drzal na suchy zips. Bolo to otravne.
Teraz zvazujem kupu noveho, lebo sme priniesli macku a umyvam kazdy den. Ktory bude lepsi? Plochy alebo strapcovy?

pinkgirl
28. apr 2024

@benit mám plochý a som spokojná.

katkaba1
28. apr 2024

My sme použivali roky len Viledu ale už asi 4 roky fungujem s Bonou a neviem ako som bez nej mohla žiť😁

caroline_
28. apr 2024

@benit plochy

cimage
28. apr 2024

Ja mam slapaciu plochu a funguje uz asi 5rokov. Kupovala som len nahradnu handru.

neferneferuaton
autor
28. apr 2024

Kde ste ju nasli ta 30 eur? Tu slapaciu??????

neferneferuaton
autor
28. apr 2024

@benit urcite plochy

neferneferuaton
autor
28. apr 2024

@caroline_ takú pozerám ale XL

neferneferuaton
autor
28. apr 2024

@pinkgirl raz som mala ale mop sa zlomil. Ta tyc myslim

zuzulka558
28. apr 2024

Ja ho mam už 8 rokov, takže ako zadarmo za tie peniaze a za tie roky co ju mam

neferneferuaton
autor
28. apr 2024

@katkaba1 myslis ten striekaci mop?

neferneferuaton
autor
28. apr 2024

@zuzulka558 mop sa ti nezlomil?

zuzulka558
28. apr 2024

@neferneferuaton ano ale som jo zlomila od nervov ako som nemohla niečo vydrhnut po deťoch 😅😅😅 inak by sa nezlomila si myslím keby som s nou tak netlacila ako z bagrom 😅

katkaba1
28. apr 2024

@neferneferuaton áno, ten. Máme celkom náročnú podlahu aj dlažbu na udržiavanie (vysoký lesk) a s ničim sa to tak krásne neleskne ako s Bonou - ale použivam aj original prípravok k tomu od nich. Pre mňa malý zázrak😁

pieksamaki
28. apr 2024

@katkaba1 nemáte link na tu Bonu
Nepoznám to. Ďakujem

timea301196
28. apr 2024

@katkaba1 daj sem link

neferneferuaton
autor
28. apr 2024

@zuzulka558 mne kazdy mop praskne a to mi nepríde že nejak tlacim

katkaba1
28. apr 2024

@pieksamaki https://www.bonaspraymop.sk/

Toto je ofic stránka ale videla som tušim aj na iných eshopoch, možno sa niekde da kúpiť v akcii aj za menej.

neferneferuaton
autor
28. apr 2024

@katkaba1 no ja som raz kupila a sada mi na to prach v kute. S tým s neda umyt vacsia plocha. Špiny len rozotieram lebo sa len vlacia za mopom kedze si len strieka vodu pred mop

katkaba1
28. apr 2024

@neferneferuaton tak ja vždy najprv vysávam a až potom umývam podlahy takže mne sa špina nikam neťahá. A 100m2 s tým krásne umyjem a nezapotim sa ako s Viledou.
Ale každému vyhovuje iné, to je jasne. Mne sadá prach na Viledu🙂

neferneferuaton
autor
28. apr 2024

@katkaba1 jasnev pohode