Vie niekto presné zloženie Puella vôní?

15. nov 2023

Neviem nájsť informácie o zložení vôní Puella, ani zo stránky puella mi nenapísali, aké zložky tie vône obsahujú. Viete niekto presnejšie informácie? Ďakujem

beata_k
15. nov 2023

Ked to rozlepta plast, tak eko bio raw to nebude.

autor
15. nov 2023

@beata_k už viem, čo to robí, aj to rozpúšťa farbu na povrchu, len tam nie je uvedené zloženie. Myslím, že to môže poškodiť pľúca. Strašne z toho kašlem Vyhodím to do koša.

beata_k
15. nov 2023

Ja nerozumiem preco to ludia kupuju. To uz musi byt aka chemikalia ked to ponici plast. A ja si v tom mam veci oprat? Ani keby ta vona bola zo zlata, tak si to neobleciem.

autor
15. nov 2023

@beata_k veď to, len vzorky za 1e na skúšku, ale fakt strašne ma bolia priedušky. Nechápem tiež, tie veci strašne cítiť. No nič pre mňa. Vďaka.

suzitok
15. nov 2023

ja som tie vzorky kupila tiez a teda iba jednu vonu som citila, ale to tak, ze som musela vsetko preprat, lebo to sa nedalo dýchat, drazdilo nas to na kasel...zvysne som pouzila tiez a vona savyprala, alebo co, absolutne nebolo citit...tiez to nekupim uz

janai1
15. nov 2023

Nejako nerozumiem. Veď všetky majú zloženie na stránke uvedené

caroline_
15. nov 2023

Radšej ani nechci vedieť :D

maca1984
15. nov 2023

Si si istá že to na stránke nie je ?
Lebo ja som to tam čítala a čítam to aj teraz.

viestta
15. nov 2023

@beata_k nejdem obranovat kvalitu a obsah tych vyrobkov, ale plast rozlepta aj tee-tree oil a dokonca aj cisty pomarancovy

j93375
15. nov 2023

.

beata_k
15. nov 2023

@viestta No len puella je cista chemikalia. Fakt maju na stranke zlozenie.

autor
15. nov 2023

@maca1984 dáš mi link prosím ťa, ďakujem.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maca1984
15. nov 2023

Otvor si konkrétny výrobok a dole pod obrázkom je -Parfumy na pranie neobsahujú: ťažké kovy, znečisťujúce reziduá, dioxán, SVHC, parabény, PBT/vPvB látky, mikroplasty ani nanolátky.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu a nebol testovaný na zvieratách. Viac informácií o zložení... na to klik

autor
15. nov 2023

Už som to našla.

autor
15. nov 2023

@maca1984 neviem, čo z toho konkrétne môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.

autor
15. nov 2023

@maca1984 ďakujem.💙

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
15. nov 2023

@suzitok tak to mám tiež, strašný kašeľ ako sa to sušilo, aj po usušení mi tá vôňa dráždi dýchanie.

autor
15. nov 2023

@miriam11 pravda. Neodporúčam ani skúšať.

puella_vone
Odpoveď bola odstránená
Zobraz