Vadilo by vám používať práčku po niekom inom?

nela22323
11. nov 2023

Ahojte
Vadilo by vám používať práčku po niekom inom?. Povedzme, že si prenájmete alebo kúpite byt a stará práčka v byte zostane.
Alebo by ste si z hygienických dôvodov kúpili ,svoju, novú?
Napíšte. Ďakujem.

minenkak
11. nov 2023

@nela22323 ak funguje a dobre perie tak by som si nechala

deti95060810
11. nov 2023

ak by mi to financie dovoľovali tak radšej kúpila svoju...

luccija
11. nov 2023

@nela22323 dobre vyčistiť a pouzivat

pribinak
11. nov 2023

Vyčistila by som a kľudne používala

annm81
11. nov 2023

Často sa sťahujeme, takže som takúto práčku mala v podnájme x-krát. Alebo som chodievala do verejnej práčovne, alebo sme mali zdieľané práčky v suteréne bytovky. Nikdy som s tým nemala žiadny problém.

syslik81
11. nov 2023

nikdy som sa nad tym nepozastavila.. pracka sa da vycistit a ide kym vladze

monillia
11. nov 2023

Mne teda vadí dosť veci ,ale nad tým či je hygienicke použitie práčky po niekom inom by mi naozaj nenapadlo. Vyčistim, periem,neriešim

mane01
11. nov 2023

@nela22323 nevadilo, nechapem, preco by malo

oli18
11. nov 2023

Ake hygienicke dovody hladas na krabici zo zeleza? 🙉 Matrac by ti mal skor vadit.

ysseba
11. nov 2023

Absolútne by mi to nevadilo. Keby aj hej, tak ju poriadne vyčistím dezinfekčným prípravkom na pračky, potom pustím na 90 stupňov a po žiadnom prípadnom patogéne by nebolo ani chýru, ani slychu.

lalenka33
11. nov 2023

Tak napríklad vo Švajčiarsku majú paneláky spoločnú práčovňu, kde je práčka a sušička spoločná. Zapisuje sa do poradovníka, kto kedy perie a suší. Byty práčku nemajú a nesmieš sušiť prádlo na balkóne. V zahraničí sú bežné spoločné práčovne. Nikto to nerieši. Skôr mi vadí cudzia postel v hoteli, ako práčka, ktorÿ vyčistím na 90tke a periem.

denithestrange1993
12. nov 2023

@nela22323 skor mi vadi mrhanie vecami,ktore este funguju. Mam taku uchylku,ze nevyhadzujem spotrebice z rozmaru,pockam kym dosluzia alebo su fakt kazove a nahradim ich novymi.

babulkomale
12. nov 2023

@nela22323 jedine svoju, novu, cistu. V ziadnom pripade po niekom.

babulkomale
12. nov 2023

@lalenka33 to, ze to je niekde bezne, neznamena ze je to dobre a prijemne. Pre mna je to totalne nechutne a nechcela by som tak zit. V poradovníku s cudzimi ludmi, ako chudera, za mna otrasne.
Nedokazem si predstavit nemoct si dat prat kedy chcem, alebo v noci alebo skoro rano s odlozenym startom a dat do susicky nasledne.

zuzanockamt
12. nov 2023

@nela22323 Nie, nevadilo. Vo svete úplne bežné, že sa takto recykluje, ľudia žijú v zariadených podnájmoch, nekupujú nové.
Žili sme v UK v prenajatom zariadenom dome, samozrejme aj spotrebiče tam boli.
Doma (na SR) sme kúpili používanú práčku do bytu, ktorý prenajímame (bola takmer nová, minimálne používaná za zlomok pôvodnej ceny). Nakoniec som si ju nechala doma a do bytu išla naša nová 🤭 Tá bazárová sa mi totiž viac pozdávala a bola aj väčšia. Ja recyklujem takto veľa vecí.

alickapusinka
12. nov 2023

Sú čističe do práčky kúp daj tam ten roztok .Zapni práčku na prázdno a sa očisti môžeš prať. Však na tom nie je nič nehygienické aj záchod by si mala vymeniť lebo tiež na ňom niekto sedel.