V čom periete deťom, ktoré majú atopický ekzém?

annymarry
12. apr 2023

Zdravim vás . Prosím vás v čom periete deťom ktoré majú atopický ekzém? Lovela nám vadí a nepoznám niaky detský prach čo by bol na ekzém alebo na niakej prírodnej báze alebo niečo podobné . Ďakujem ☺️☺️

domiklik
12. apr 2023

@annymarry persil sensitive, určite nie Ariel sensitive... Pri najhorších stavoch som používala mydlo e orechy, dá sa kúpiť aj gél z mydlových orechov, avivaz nie a samozrejme prezehlit...

zorkahorka
12. apr 2023

Persil sensitiv, k tomu pouzivam avivaz biele cocolino

taktotedanie
12. apr 2023

Jednoznacne frosch a NIKDY ZIADNE AVIVAZE-najhorsie co mozte dat na oblecenie

annymarry
autor
12. apr 2023

@domiklik detský persil sensitive áno?

leniel
12. apr 2023

@annymarry Feel Eco pre babatka, hypoalergenne. a periem v tom vsetko, nie len detske, predsa len beriem babo na ruky, lezi na posteli atd.

zorkahorka
12. apr 2023

@taktotedanie podla toho, v akom stave je ekzem. Bieke cocolino je tiez sensitive a mojmu synovi veru neprekaza

zuzulka558
12. apr 2023

kedysi eurona pre deti teraz persil eco power a ocot do nadrzky avivazu ..starsiu a teraz aj malu mam tiez asi atopika

100daniela
13. apr 2023

@annymarry sonet sensitive. Je pre bábätká. Kúpite v bezobalovom obchode alebo cez internet. Mne veľmi pomohol. Detské síce periem v lovele ale za pokus to stojí 🙂 a keď je pelova sezóna a mám veľmi zlý exem tak periem iba s pracím guličkami tzv.
Eko vajíčko. Sú rôzne vône ale prádlo vonia len prvých pár vyprani.

lalala15
13. apr 2023

@annymarry frosh alebo v dm, v krabičke ich značku biely. Ja v tom periem všetko oblečenie. Určite nepoužívať avivaz . A zapnut plachanie navyše.

amelia89
13. apr 2023

ja neviem ale moj atopik by ziadne persil sensitive/ariel sensitive nedaval, to ma vsetko parfum.
My sme pouzivali z dmky znacku tierra verde,to je prach z mydlivych orechov a to mu nerobilo zle vobec

domiklik
13. apr 2023

@annymarry hej hej, nám to sedí... Má to iné zloženie ako Ariel

miskaska
13. apr 2023

Uplne sa vyhýbam pripravkom, kde su ako konzervaty: benzisothiazolinone a methylisothiazolinone. Na methylisothiazolinone mam silnu alergiu. Plus sa vyhybam pre istotu aj parfumačnej zložke alpha-Isomethyl Ionone, ktora je tiez casty alergen. Mala som velmi skaredy dyshidroticky ekzem.

vivik22
13. apr 2023

@annymarry Eurona detská rada na pranie vhodná od 0+, žiadne plnidlá a iné chemické prísady. Zároveň je veľmi účinná a má príjemnú vôňu.

ctrl
13. apr 2023

@annymarry radu Eco Mimi od Eurona

domiklik
13. apr 2023

@amelia89 asi preto, že každý atopik je iny

zoeeoz
13. apr 2023

@annymarry v hoci com, nasim to na ekzem nijak nepridava/neubera

mamusa123456789
13. apr 2023

Periem v persil sensitive už roky a od kedy ho používam tak dcéra nema skoro žiadne problémy a samozrejme nepoužívam aviváž