Umývanie podlahy

2. aug 2024

Umývate s horúcou vodou alebo studenou?
Aké prostriedky použivate ?
Jedná sa o lino podlahu.

viestta
2. aug 2024

studenou a pouzivam vacsinou Ajax

katica06
2. aug 2024

Ak použijem Kärcher tam horúcou parou ale zväčša studená voda a ajax

autor
2. aug 2024

Je pravda že by sa horúca používať nemala? Alebo aký máte na to nazor. Ja mám univerzálny čistič od eurony.

viestta
2. aug 2024

ja napustam studenu, mam mop, nemam dovod davat teplu, lebo v nej ruky nemacam

lenkasarka
2. aug 2024

Ja umývam s horúcou vodou plus Ajax a domestos

ivanakal
2. aug 2024

Mama ma ucila, ze horucou, tak to mam tak zauzivane 😊 a vacsinou ajax alebo z DM na podlahy

lakebabe
2. aug 2024

Horúcou s Ajaxom a octom spolu. Nie kvôli teplote, ale horúca lepšie umyje ako studena

deti95060810
2. aug 2024

vlažnou...

lenkasarka
2. aug 2024

@lakebabe s tým súhlasím po studenej som mala šmuhy mám totiž debilnu bielu podlahu🙄

lakebabe
2. aug 2024

@lenkasarka ja mam takú sprostu bledú plavacku a v kuchyni mi ta studena neumyla dobre

4stanka4
2. aug 2024

Dávam horúcu vodu a prostriedok aký mam- kupujem Sanytol alebo mam teraz nejaký mydlovy a s tým som spokojná.

osky
2. aug 2024

Linoleum nemam,ale urcute by som umyvala kazdy povrch v riadne teplej vode...ved studena ti tie spiny a mastnoty nezmyje..
Do vody davam trochu jadroveho mydla/riadne namydlim ruky a to oplachnem do tej vody,pridam trochu dezinfekcie alebo kvapku octu./teraz ,odkedy bol covid,predtym nie.../
Ak je dlazka malo znecistena umyvam v mätovom /levandulovom caji
/nesladenom 😀/

viestta
2. aug 2024

@osky preto do vody davas saponat aby sa spiny rozpustili, mastnoty uvolnili. To iste je aj jadrove mydlo, detergent, ktory rozpusta tuky

autor
2. aug 2024

@osky No ja som práve nielde čítala, že by sa nemalo umývať v horúcej a teplej vode. Tak chcem vedieť názor iných.

cyberk
2. aug 2024

Studenu vodu

cimage
2. aug 2024

Kupelna, kuchyna a chodba kde mam dlazbu, tak teplu+jar+ocot. Izby kde mam drevenu podlahu, tak vlazna skor studena voda

michaela329
2. aug 2024

V teplej, plus octový čistiaci prostriedok - teraz mám z Diavy a pekne vonia. Teplá voda predsa aj s tým saponatom lepšie umyje ako studená 🤷 Z točky mi veru horúca netečie, takže to tak dramaticky neberiem.

petronellla87
2. aug 2024

Studenou a Sanytolom. Keď som umyvala horúcou robili sa mi šmuhy.

simca06022011
2. aug 2024

davam teplu vodu (nie horucu) a umyvam alkoholovymi cisticmi podlahy , taku vseobecnu podlahu som kludne hocijakym univerzalnym cisticom dala, vonavym :D Prirodny kamen mam ale teraz tak to len alkohol, alebo speci cistic, Drevo tepla voda a marseilske mydlo alebo mydlove cistice.

lneviemmeno
2. aug 2024

pouzivam teplú vodu (nie horúcu), príde mi, že to lepšie umyje ako studená, mám to tak zaužívané.. a pouzivam klasiku Ajax, hlavne nech voní 😂

osky
2. aug 2024

@viestta to viem.
Napriek tomu,umyvamv teplej
Dlazbu v horucej

Hlavne ide o to,ze aj toho prostriedku potrebujes potom menej,co pre mna unamena najmä ekologicky aspekt.
V neposlednom rade to moue byt aj motivacia z ekonomickeho hladiska....

laskonka_lasky
3. aug 2024

Ja horúcou vodou ,ajax a kvapka domestosu