Umývanie plávajúcej podlahy

ketrin
11. aug 2023

Ahojte pls, čím (myslím aj mop aj prostriedok) umývate plávačku, aby nebola začmuhavená a nevyzerala po umývaní ešte horšie ako pred ním 😄?

Ďakujem krásne

zuzkaa1991
11. aug 2023

@ketrin pripnem sa ak nevadi mne zas dlazba tak vyzera ;) ja umyvam s handrou co vyzera ako svedska handra len je vacsia to sa mi osvedcilo ze nedostávajú šmuhy a svokra min povedala ze ocot takze aj to zvykne. Dat a ayax pouzivam viac menej

marhulka13
11. aug 2023

@ketrin používam bona mop. Konečne nie som otrokom podlahy

bluemoon24
11. aug 2023

@ketrin ja mam leifheit mop. Nekde jsem cetla, ze se ma vytirat studenou vodou, aby nezustavaly smouhy a fakt je to pravda. Ja tam davam trochu octa jako desinfekci a podlahy jsou uplne ok bez namahy.

riskoh
11. aug 2023

Vileda ultramax, prostriedok alex

mamatroch
11. aug 2023

@ketrin akurat dnes som chcela zalozit rovnaku diskusiu. Ideme davat vinyl, doteraz sme mali vsade koberce, takze netusim, co s podlahou... Rada sa necham inspirovat.

lizatko1009
11. aug 2023

leifheit mop a prostriedok od HG na podlahy

ketrin
autor
14. aug 2023

Ďakujem za tipy, určite vyskúšam,,, lebo ja už som ju leštila asi všetkým, do sucha do neviem aka a neviem ako dlho, ale to je zbytočné.... keď sa potom človek pozrie proti oknu, má chuť sa cezeň vyhodiť :D lebo tam zabil rok života a aj tak to vyzerá strašne 😅