Umývačka riadu - poškriabanie hrnca

dankasurinova
9. jan 2024

Dobrý deň,stalo sa už niekomu, že v umývačke sa poškriabal hrniec? Ďakujem za radu,ohľadom toho🙂

stellarstar
9. jan 2024

@dankasurinova ako mohla myčka poškriabať?

slovenka753
9. jan 2024

0Podla mňa zle uložený riad a niečo ti oskrelo hrniec keď do toho narážala vrtula

dankasurinova
autor
9. jan 2024

@slovenka753 práve že som vrtuľu kontrolovala,točila sa normálne...

dankasurinova
autor
9. jan 2024

@stellarstar nechápem ani ja ...

sweet20
9. jan 2024

@dankasurinova a nemohol uz byt poskrabany len si si nevsimla? viem, ze je to mala pravdepodobnost , ale uz neviem co ine by sa mohlo stat

dankasurinova
autor
9. jan 2024

@sweet20 Nie práveže nie

madeincssr
9. jan 2024

@dankasurinova nemixovala si nieco niekedy predtym v tom hrnci? Narazam na poskodenie niecim vibrujucim, co sa po umyvacke len ukazalo naplno. Predtym to bolo niecim zanesene, znevyraznene.

dankasurinova
autor
9. jan 2024

@madeincssr nie,nemixovala, predtým už bol v myčke a bolo ok

veselo_neveselo
9. jan 2024

To mas teda rozryte niecim inym, a nie umyvackou.
Aj ked sa vrtula tocila, tlak vody mozno posuval nieco ine, co to oskieralo.
Nemohlo tam pocas umyvania nieco lietat? Viecko od flase, nieco male? Nerobilo to hluk? Ak nie, tak sa to stalo inikedy a inde a nie v umyvacke.
Pozri este sitko, ci tam nieco nie je uchytene co by to vysvetlilo.

viestta
9. jan 2024

Toto bolo na 99% poskodene uz pred tym ako siel do umyvacky, umyvacka to len dorazila

vanilkovazmrzka
9. jan 2024

No nieco male kovove si musela mat v umyvacke tiez, ak si do umyvacky vkladala neposkodeny hrniec. Popravde dost pochybujem ze umyvacka je schopna vyvinut taky tlak, aby takto rozdriapala kov… kto nakladal riad dnu?

dankasurinova
autor
9. jan 2024

@veselo_neveselo hluk nerobilo,ale mohlo niečo posúvať,lebo aj na dvierkách sú tenké škrabance asi na troch miestach,hrniec bol položený na tom,kde sa dávajú taniere.Na spodu som nič nenašla, len kúsky akoby nastrúhaného smaltu...

madeincssr
9. jan 2024

Este mi napada, ci to nebola nejaka vnutorna vada toho materialu, ktora vznikla uz ked valcovali ten plech a teraz v umyvacke to len "odpadlo". Popozeraj dovnutra, ci tam nenajdes nejake kovove ciastocky. Neviem ci ma umyvacka nejaky vypustny filter ako pracka.

viestta
9. jan 2024

@madeincssr toto nevyzera na nerez, skor nejaky hlinik s neprilnavou vrstvou. A lunkre z valcovania vyzeraju inac