Švehly v byte

emmli
3. júl 2024

Ahojte poslednou dobou sa mi v izbe rozmnožuju švehly bud také biele alebo čierne biele mam vačšinou v posteli a čierne na zemi a pod postelou a dost mi to vadí (vždy ked ich vidim vrieskam na celý byt lebo sa strašne bojim hmyzu) už neviem čo robiť lebo ani na wc ich nieje tolko čo u mna v izbe ak sa mi dobre zda na wc som ich nikdy nevidela iba v kupelni v izbe nemam nejaký bordel ani nič čitala som že sa to vyskytuje na vlhkych miestach a požiera to kožu nechty atd čo ja v izbe nemám stalo sa vam to niekedy? Žijeme v trošku staršom byte a moja kamaratka ktora ma neskutočny bordel izbe všade po zemi jedlo špina tak nema v izbe žiadny hmyz čo nechapem

tamtamka26
4. júl 2024

neviem, prečo ich tam máš - najmä v posteli, ale existujú prípravky (pasce, aj spreje atď) na ich vyhubenie....

danielockazihlavka
8. aug 2024

Tie kúpeľňové zvieratká priťahuje vlhkosť a teplo. Takže zbaviť sa ich, niekedy objavím v kúpeľni, zoberiem do toaletaka a letí do wc. Ale stalo sa mi, že vyliezla z klbka vlny. Takže pozbierať všetky, vetrať a upratať si dôkladnejšie. A a keď sa objaví,tak rýchlo s ňou preč,lebo prídu ďalšie.